Evladımı çok özledim ve ölmek istiyorum?

Gizli Üye
16 yıllık evliyim. 15 yaşında bir oğlum var. fakat evliliğimiz 8 sene önce kendi içinde bitti. sadece kağıt üstünde. çalışıp bütün evin yükünü çektiğim için oğlum 13 yaşına kadar babaannesinde büyüdü okudu. hafta sonları geldi kendi evine. o beni aldattı bende onu. bir şekilde deşifre oldu herşey. ama eşim sürekli çocuğu bana karşı doldurdu. çocuk zamanla düşman oldu bana. en ufak birşeyden kavga çıkmaya başladı. her konu arkadaşlık ettiğim fakat ayrıldığım adama geldi. evin maddi olarak bütün yükü hep bende oldu. gece gündüz bazen 2 işte çalıştım. en son çok büyük bir kavga çıktı. sebepte şu iftar hazırlıyorum. pide almaya gidicez dedi oğlum. bende baban ne işe yarıyor gelirken alsın bir kerede bir işe yarasın dedim. ordan başladı. eşim tek bana karşı değil benim anneme babama kardeşlerime karşıda çocuğu dolduruyor. sürekli tenkit ediyor. ailen neden para vermiyor. paraları var niye vermiyor tarzı konuşmalar yapıyor. ben 3 kardeşim. eşimin kardeşi yok evin tek çocuğu ve ailesinin durumu çok iyi. fakat biz evlenirken beni istemediler. ve maddi olarakta hiç yardım etmediler. gerçi onlara birşey demiyorum evladıma baktılar. ama yardım etmiş olsalardı bende çalışmazdım kendim büyütürdüm çocuğumu. çok pişmanım evladımı kendim yetiştirmedim diye. bu böyle olunca daha fazla dayanamadım bir kaç parça eşyamıda alarak 15 gündür annemlerdeyim. bayramda ne aradı ne sordu oğlum. anne sevgisi yok. birgün annecim demedi sarılmadı. ne kadar yaklaştıysam menfaati varsa peşimde yanımda yoksa umrunda bile değilim. anneler gününde benle kavga etti sonrada gelip bir özür bile dilemedi kutlamadı bile. babalar gününde babasına ve dedesine hediye alamamış tutuştu bu. geldi benden istedi. böyle oldu bana karşı. şunuda diyim evin kirasını ve masraflarını ben hallediyordum. son kira hala yatırılmadı. ne yaptılar bilmiyorum. evladımı kaybettim biliyorum
Evladımı çok özledim ve ölmek istiyorum?
23 Cevap