Eski sevgilisi ile barışmak için herhangi bir işlem (büyü vs) yaptıran var mı?

freemann1907

belki saçma bir konu olacak ama insan denize düşmeden , denize düşenlerin neden yılana sarıldığını anlamıyor. Günahtır yapma etme diyecek olan arkadaşlar içindir ki lafım iki ay öncesine kadar bu başlığı bende görsem tepkim sizin gibi olurdu.
Ancak dediğim gibi allah kimseyi denize düşürmesin. Denize düştükten sonra yapabileceklerinize ve yaptıklarınıza kendiniz bile inanmıyorsunuz.

Eski sevgilisi ile barışmak için herhangi bir işlem (büyü vs) yaptıran var mı?