Eski sevgilim bana çok kötülük yaptı unutmam gerek ama unutamıyorum neden?

Gizli Üye
Eski sevgilim (6 ay oldu) aynı işi yapıyoruz ve bir üstünlük çabası başladı sonra o bana yalanlar söyleyip başka kızlarla ilgilendi ve ayrıldık yinede bitmedi ayrıldıktan sonra iş ile ilgili tüm kontaklarımı kullanarak işlerini devam ettirdi hatta benim tüm planlarımı kendisi yaptı.
şu an 3 aydır yurtdışında oralarda geziyor tozuyor sözde benimle gidecekti o programı bile ben yaptım bir baltım ayrılınca o gitti. İnanamadım , şimdi orada hergün başka kızla geziyor snap atıyor benle yapacaklarını hep başkalarıyla yaptı ve ben çok üzülüyorum unutamıyorum bana yapılan bu haksızlığı bilmiyorum ne olacak...
Eski sevgilim bana çok kötülük yaptı unutmam gerek ama unutamıyorum neden?