Terk eden erkek geri döner mi?

sorduğum sorunun devamı olarak yazıyorum.döktüğüm gözyaşları bi sonuç vermiyordu.hem beni öpüp kokluyordu hemde sevmiyorum diyordu.ki bana aşık olarak başlamıştı ilişkiye.onda kaldığım günün akşamı kendisi işe gitmişti ben de ertesi gün giresuna dönecektim.hiç yapmıycağım bişey yaptım ve bilgisayarı açıp msne girdim.izlemek hakkım değildi belki ama başkasının olduğunu geçirdim içimden ve nitekim öyle oldu.msn konuşmalarını gördüm.kendisine 2 hafta içerisinde bir sevgili edinmişti.benden o kızada bahsetmiş,burda ama başımdan atıcam merak etme gibi cümleler kurmuşru ağladım ağladım.nasıl olurda benle en baştan beri severek gayet seviyeli bi ilşki yaşarken bu kızla 2 haftada samimi olup sevgili olmuştu inanamıyordum.kendisine o kadar güvenmişken geleceğe dair planlarımız varken nasıl oluyorda bu kadar samimi olmuştu.ona da senle ciddi düşünüyorum sen bir meleksin gibi cümleler kuruyordu.kalbimin ne kadar sıkıştığını anlatamam.dikkatimi çeken bişey olmuştu konuşmalarda.hes sorusunda benle yaptığı şeyleri karşı tarafta arar gibi konuşuyordu.örneğin ben kendisine kek yapmayı çok sevdiğimi ona da sevdiği keki yapacağımı söylemiştim.ilk buluşmamızda ona kek yapmıştım ve çok sevinmişti.o kıza da bana kek yapar mısın demişti.sanki o kızda benle yaptıklarını arar gibiydi.madem öyle neden bana bunca eziyeti yaptı anlayamadım.işten geldi gayet soğuk şekilde oturdu bilgisayarın başına elinde telefon.yarına biletini al git dedi.dayanamadım sordum başka birimi var diye.hayır dedi ben öyle biri değilim.sesimi çıkarmadım ama karşımda bu kadar değişen adamı gördükçe hayretler içinde kalıyordum ama bişey diyemiyordum.ben senden ayrılsam dahi tekrar bir araya gelme ihtimalimiz olduğunda yine gelirim,evlenmem hiçkimseyle diyordu.şimdi ise benden ayrılmadan kendisine 2 hafta içinde bir kız arkadaş edinmişti.üzgünlüğümü anlatamam.her gece uykularım bölünüyor bu yüzden hala daha öyle.insan sevgisini sevdiğini bu kadar aşağı yapar mıydı hiç saygısı kalmamıştı adeta.beni en son terminale götürürken dedim,anlamadığımı sanıyordun ama biliyorum bi kız arkadaşın var dedim.hani bana onca verdiğin söz,bi kızın umutlarını güvenini yıkmak ne demek bilir misin dedim.dememkki büyük konuşmuşumdedi gayet rahat şekilde.yaşadığım acı üstne acıydı.duyabileceğim her kötü sözü duymuştum.kendimi sömürülmüş gibi hissediyordum.o kızla beraber olmaya başlamıştı,ama beni öpüp kokluyordu.bu kadar mı olur bir insan anlamıyorum :(( hep en baştaki halimizden günümüze neler oldu diye yoklayarak geçti günler.sorunları kabul edip iyi yanlarını da söylüyordum.ama nedense herşey sorunmuşgibi üstüne hakaret ederek ilişkiden sıyrılmıştı.hiç unutamayacağım şey de benim kolumdan tutup git başımdan demesiydi.bana dokunurken bile kıyamıyordu.ne olmuştu bu hale gelmişti.en son,kimseye ahım olmadı ama sana çok büyük dedim.benim içim rahat dedi.lütfen bana yardımcı olun.özellikle erkek arkadaşlar,siz hemcinslerinizi iyi tanırsınız.bi kzın ahını alan ne kadar rahat eder.içim acıyor yaptıklarından :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yüzde51

• kııymetini anlar

• neden döner sence?

• aynen

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 16

• Mehmet Ali Erbil gelir aklıma her zaman bu konuda. En beklemediği anda, artık daha evlenmem dediği anda aldatıldı. Yuva yıkanın yuvası olmaz derler, çok doğrudur. Ben her zaman haddinden fazla değer veren kadınlara acıdım ve şaşırdım onlara. Bırakın erkekler koşsun peşinizden. Siz anne olabilirsiniz, insanları siz yetiştirirsiniz, sizde ayaklarınızın üzerinde duruyorsunuz artık. Bu karşı cinsi Kral gibi görmek niye, anlamıyorum. Kendi çevremdeki kadınları da anlamadım bu konuda.

• maf ettin kendini be kızım

• ne açıdan

• Bunu yapan erkekten hiç hayır gelmez, bu şekilde onun gerçek yüzünü görmüş de oldun. Bence onu unutmaya bak. Onunla şimdiye kadar yaşadığın güzel şeyleri, aşkı sanki başkasıyla yaşayamayacağını düşünebilirsin, ama insanın aşka dair unutamayacağı şey yoktur. Bu adamı kalbinde bitir, bir süre sonra başkası girecektir kalbine. Aldatan erkeği affederseniz hem aynısını bir daha yapar, hem de birbirlerinden cesaret alırlar ve sayıları çoğalır.

• Dönsede geri gelenden hayır gelir mi.

• içimdeki acıyı bastırabilsem kendime gelicem ama yapamıyorum.keşke hakim olabilseydik duygularımıza.sen haklısın aslında.bakıyorum ama resmen göremiyorum yapılanları.ettiğini bulsa keşke ama elimden bişey gelmiyor

• hiç yüz göz olma ,

• döndüğünde ne yapayım,nasıl davranayım.süründür dersen nası yapayım.içimden şu an bi mail atıp her şeyi sölemek geliyo ama vazgeçiyorum yapmalı mıyım sence

• Öncekileri Göster
  • ben asla donmem

• evet bazen dank eder, işte o zaman peşinden koşmaya başlar, hem de nasıl bir koşma, işte o zaman ulaşılmaz ol, kaybol, arasın arasın, mesajlar mesajlar, ama sen sanki sağır gibi davran, yok ol, kaybol, ama tümden değil, ümidi kesmesin yani, tam ümidi kesecek gibiyken biraz yüz ver, bir kere gözük, bir kere ulaşsın sana ama sonra tekrar kaybol, işte böyle böyle

• o zamanın gelmesini beklemek gerek demek.içimde acı da olsa bekliycem.bana en başlarda ne derdi biliyo msun,o üniyi ailevi sebeplerden bırakmıştı.ben de üni mezunuydum.bana hep sen bana bakmazsın ben işçiyim sadece şu an diyordu.bense önemsemediğimi her seferinde dile getiriyordum.fakat son ana doğru ne dese beğenirsin,sen zaten ancak okursun gibi saçma sapan cümleler kurmaya başladı.inanamıyordum.aklıma geliyo tek tek.böyle biri değildi diyerek geçiştiriyorum.bu ne demek oluyo peki

• kızım sen manyaksın, eğer dönerse bas tekmeyi kıçına, sürüsün eşşoleşşek

• o yokmuş gibi davrandığımı nasıl hissettiricem peki?zaten uzakta.tek iletişim msn telefon idi.mesaj da atmıyorum msnde de yazmıyorum.imalı sözler de kullanmam hiç.erkeklerin ayrılık sonrası psikolojisi nasıl oluyor.sonradan kafalarına dank ediyor mu

• bence hiç muhatap olma, o yokmuş gibi davran, kendini hiç birşey gibi hissettirecek herşeyi yap

• o zaman şöle diyebilir misin bana,döndüğünde ne yapayım.sen erkek olarak bana ne fikir veririsin.uzunca anlat.erkekleri erkekler daha iyi anlar.takınacağı tavrı daha iyi bilir.ne yapayımki sürünsün

• sen bu adamın gei dönmesi halinde gel mi diceksin? bu kadar şeyleden sonra senin ona evet demen senin basitliğini gösterir..evet belki cok ama cok sevmişsindir iyi başlamıştır herşey ma bak elemanın icindekiler yalanmış oyunmuş o kendi işine bakmış..gönlünü eğlendirmiş gitmiş..sakın deme cok seviyorum dediğini kıyamadığını bana..bunlar cok kolay şeyler kandırmak adına..sen senin sevgiini haketmemiş bu adamı def et sakında bulaşma hakedicek biri elbet var dışarda bir yerde onu bekle sen

• ben söyliyebilceklerimi söyledim sana..gerisi sana kaldı..umarım herşey yoluna girer senin için..

• doğru söylüyosun.yaşanılan güzel zamanlar için bi trülü yakıştıramadım bu hareketleri kendisine.o yüzden çok üzülüyorum nasıl bi anda sevgisine saygıyı yitirir,en başta bana.benle kavga edişinde bile kendisine bağırmaz hep soğukkanlılıkla cevap veriri durumu çözerdik.bana hep şunu derdi.erkeğin sevgisiyle kadının terbiyesini kavgada anlarsın.sen çok sükunetlisin ben ise senin sevgini hırpalıyorum filan.hatasını anlayan biri olmasa bunları der miydi?yoksa bunlar da sevgide rolün bi parçası mıyd

• gec oldu biraz..ya bak biz erkeler biri bizi sevdiğinde onu kullanmasını cok iyi biliriz hele kız bir de herşey olumlu cevap verip iki dedğimizi bir etmezse bittiniz..ben düşüncem bu elinin altında birini bulundurmak niyeti..ya hatasını anlasa ne olur ki..senle kurduğu hayaller varken böyle bir hata yapması cok mu mantıklı..o kız cok mu güzelmiş..bulunmaz kumaşmıymış?en fazla nesi vardır biliyormusun..nese bunları yazmak gereksiz..benim düşüncem bırak gitsin uzak dur..ama yaşıyacak olan sensin..

• Öncekileri Göster
  • erkeğine göre değişir mesela ben, dönmem bumerang'a benzemiyorum diymi?

• seni kaale almiyorsa bitmistir zaten, donse de yenisi olmadigindandir, degerinden degil.

• ne cezasi? bu kadar saf olmayiniz bu zamanda.

• hiç vicdan olmaz diyosun.elden bişey gelmez ama çok ahım var.bi genç kıza umut verip sonra çekip gitmek nasıl hazmedilir yok mudur cezası hesabı

• cok beklemis, ben 1 saate bulurdum. sevmeyen herkes arar bu kadar basit

• Öncekileri Göster
  • neye dönüyor yahu kendi adıma böyle bişey yaşamış olsam hayatıma bakardım.dönmezdim.

• Sana yaptıklarının aynısını ben zamanında başka bir kıza yaptım aynı sizin gibiydi. Bizde internetten tanıştık ve uzak şehirlerdeydik buluştuk bir çok kere ilişkiye girdik otelde onu aldattım bir çok kere ama ayrıldıktan sonra 2 ay kendime gelemedim. Çok üzüldüm ve hala aklımda şimdi evlendi çocuğu var ama ben ona yaptıklarıma inanamıyorum. Aklıma geldikçe kendimden nefret ediyorum ama elden birşey gelmez. Olanla ölene çare yok emin ol oda bir zaman sonra pişman olacak ve sana dönmek isteyecek.

• Rica ederim.

• doğru.tek isteğim bir şekilde karşıma gelsin yüzleşmek.yardımın için teşekkür ederim

• O kızda uzaktaysa zaten gene uzaklık sorun çıkacak ileride görürsün.

• Öncekileri Göster
  • valla giden gitmiş biten bitmiştir, hayatına devam et , kimse vazgeçilmez değildir, hastalıklı bir ilişki ölmeye mahkumdur, daha nice insanlar çıkar karşına , daha iyisi , acı değil mutluluk karşına çıkar.

• Sadece tahmin ediyorum. Ailesi ona başka bir aday bulmuş ve sürekli de bunu ona işlemiş. İki ara bir derede kalmış. Senin ondan nefret etmeni sağlamaya çalışmış, ama üzüldüğünü görüncede dayanamamış. O değil çevresi olayı bitirmiş. Senin yapabileceğin bişi yok. Yaşadığın olay tamamen biribirinize uzak olmanızdan kaynaklanmaktadır. Uzaklıklar bazen art veya farklı niyetli kişilere güzel fırsatlar tanımaktadır. Üzülerek veya Ağlayarak ta birşey elde edemezsin. Belki değerdi ama bişi kazandırmaz. Kendini asla suçlama çünkü her şey senin bilgin haricinde gelişmiş. Sakın ailesi iyiydi deme, eğer bir aile birine karşı çıkıyorsa ve ayırmak niyetindeyse genelde aleme karşı iyi davranır görünür. En çok kullandıkları söz de " Allah için..." diye devam eder.

• Birşiy yapmayacaksın, Hayat devam ediyor, sakin ve sukunetli olursan etrafında sana çok daha fazla değer verecek, seni çok daha fazla mutlu edebilecek bir sürü insan olduğunun farkına varabilirsin. Zararın neresinden dönersen kardır, diye düşün. Ya bu şekilde olmadık sebeplerden evlendikten sonra dönseydi huyu suyu çok mu daha iyi oldurdu sence. Sen ailesi hakkında duyduğun söylentilere de pek fazla güvenme...Bu gibi hususlarda özellikle senin hemcinslerin tipik mahalle karılarına dönüşüverirlğ

• haklısın.arkadaşı bile bırak napıcan dermiş benim için.hep kendimden kaynaklı düşünüyorum olayları ama bakıyorumki hep acıyı ben çekiyormuşum.umrunda değilmişim gibi konuşmalar ve üstüne hakaretler işittim.bunu kim olsa haketmez.ailesi de hesapta beni seviyor.inş evlenirler filan diyormuş.ama cayan sözünden dönen kendsi oldu.hem de çok ciddi düşünüyordu sürekli dile getiriyordu.bunları düşünerek geçiyo günler ne ypıcam bilemedim

• doğru söylüyosun :( keşke içimden atabilsem acıyı.ahımı aldı hem de çok

• Bu kadar niye uzatıyorsunuzki evillik olsa bunlar olmazdı hem uzaksınız birbirimize hemde ilişki sürdürmeye çalışıyorsunuz bu çok zor birşey uzatmanın gereği yok bence. Bende böyle bir ilişki yaşadım ama uzaklık insanı kötü etkiliyor onun için böyle durumlarda kısa zamanda sonuca gitmek gerekiyor.

• kusura bakma okumadım ama 1 ay gözyası doktun geri donmediyse bi daha da dönmez

Kızlar Ne Diyor 13

• geri döner kesinlikle katılıyorum geri dönecek ama sakın yüz verme aynı durumdaym suanda aldatılma hariç tabı benım bıldıgım kadarıyla oyle. sana tavsiyem sakın sakın mesaj atma tamamen kop ondan sana ulasabılecegı herhengı bısı kalmasın. meraktan bıle olsa gerı doner emın ol.senı en ıyı ben anlarım heraldeşu anne yazarsak yazalım bosuna gıbı gelıyo dımı. kalbın sızlıyo ıcın acıyo yasamak ıstemıyosun. yemek bıle yıyemıyosun uyanmak ıstemıyosun. ama cok yanlıs bısı emın ol basını dık tut. yasamaya devam et .bugunlere bı daha gerı donemıyceksın yazık ettım genclıgıme dıyceksın bı pıslık yuzunden. kendını toparla. ve asla umudunu kaybetme hayattan nefes alıyorsak umutta var demektır. tek yapman gereknşu anhayatına devam etmek onsuz.

• ya durumuna üzüldüm,böyle eşşekler çok.ama sanada kızdım.hem başka kızlarla konuştuğunu görüyorsun hemde seni terminale bırakmasına izin veriyorsun.ben olsam yazıları gördüğümü ima eder ,hakaret eder kapıyı çekip çıkardım.bir dahada arkama bakmam.elde ettikten sonra değerin kalmamış işte gözünde hemen yeni denizlere yelken açmış.bunlar aynıdır ,kendileriyle problemleri var egolarının derdindeler.geri gelirse sen hiç birşeyi haketmiyorsun ,senin kurulu oyuncağın yok burda de salla.sakın yüz verme kendini küçültme

• kimseye degerinden fazla deger vermiceksin...ya onu kaybedersin yasa kendini maf edersin...bu laf cok dogru

• Kıyamamya sen o güzel kalbini her zaman koru bşver hak etmeyen insanlar için üzülmeye değermi o insan seninbir göz yaşına kurban olsun seveni bulmuş ama kaldıramamış gerçek sevgiyi yalan yüreği.Sen hayatına bak bu saatten sonrada asla onu düşünerek vakit kaybetme canım.Ein ol seni senden daha çok seven bir insan mutlaka karşına çıkacak ve oda eşin olucak.

• Sana şunu söyleyim canım bu çocuk egosunu düşünüyor daha çok onun boşluğunda seni senin boşluğunda onu değerlendirmeye çalışıyor anlıycağın ortada sevgi yok o kızın bir farkıda yok yapılan eylemler ayrı karşındaki insan çok midesizmiş boşver mutlu olmalısın bu insan evlendiğinde aynı haltı yiyebilirdi.

• ben kimseye güvenemezdim güvendiğim insandı.ummadığım her hareketi gördüm kendisinden o kadar yandıki canım aklıma geldikçe ağlıyorum.elimden keşke bişey gelse bi karşıma çıksa içimin acısının geçmeyeceğini de bilsem yüzleşmek istiyorum :(( hele de hemen bir kızı hayatına sokması çok zoruma gitti.o kzıdan farkı neydi,bana o kadar vaatte bulunduçona da aynı şeyleri söyledi.bu kadar mı kolay yalan

• Olan olmuş sonuçta seni seviyor olsaydı bunları yapamazdı..Kendi kalbını sogutman gerek. affetsen ne değişecek anlamadım sonuçta seni istemiyor.. Sanırım sen hal ve hareketlerını ıyı anlamdıgın için hep sevildiğini düşündün. Sevse iidi sana hemen dönerdi. Hatasını anlar anlamaz sen giderken döndürüdü..Dönüp gelirse ne olacak peki sen herşeyi unutarakve guvenerek başlamalısın ki mutlu olasın yoksa bu sorular guvensizlik seni yer bitirir..

• evet işte hata olan bu zaten emin olmadan konuşmak ve inanmak. Oysa duyguların oturması için zaman n gerek. Başlarda oo ilk hoşlanma ve elde etme istegi ile insan sonsuza kadar beraber olacak sanıyor. Karşılıklı bir ateşleme bu.. Yania cele etmeden yaşamak gerek..Gerçek aşk için yıllar gerek

• şu an bunu söleyemiyo kalbim evet.sanki bi yerden çıkverecek gelecek gibi bi his oluyo içimde.ama yanlış ama doğru ama engel olamadığım bi şey.ben zor güvenen bir insandım.benimleyken kaç ay bu güveni sağlamak için çabaladı.ben de inandım sevgisine samimiyetine.benimle gurur duyardı destek olurdu her an.işte bunları düşündükçe üzülüyorum.bi kıza umut ver inandır ve çekip git.olacak şey mi,içimdeki yarayı görüyo Allah.ayrılırken verdiğin sözler nerde dedim,demekki büyük konuşmuşum rahatça dedi

• bnce bunu yapan erkek şerefsizdir bak gerçekten.durmuna çok üzüldüm ama senn için en uygun şey onu yaptıklarına pişman etmek ama uğraşmak istemiyorsan unut gitsin unutmaik için kendine yeni hobiler edin bool bool alışverişe çııık en iyisi bu ( arkadaşla ortak karar ) :D

• :) kafamı dağıtmayı istiyorum evet.teşekkür ederim.içimdeki eksikliği acıyı hafifletebilsem.sen olsan intikam için ne yapardın

• evet canım.haklısın.keşke kalbime söz geçirebilseydim.pişman olması için ne yapılır?

• döner..

• erkekler öyledir..gariplerdir..ne olursa olsun dönerler.

• neden döner peki?hep soruyorum ama inanı bu cevaplara çok ihtiyacım var

• Okumayacaktım ama okudukça ilgimi çekti.Seni haketmiyor.Eğer dönerse de affetme.Ahını almış,şimdi değilse de uzun vadede etkisini görecek rahat ol.Sen mutlu olacaksın ama o olamayacak.

• Adamda iş yokmuş işte.Bu kadar basit bir insan

• :( evet içim o kadar acıdıki hiç kimseye aım olmadı ama kendisine de söyledim sana büyük ahım var diye.1.5 sene herşey iyi güzel gitti.sorunlar da olmadı değil olur da.ama çözümlenmeyecek bir sorun olmamıştı hiçbirzaman.nişanlanakactık,kısmet demeye başladı.seni sevmekten vazgeçmem,eğer ayrılsak da yine bir araya gelirim evlenmem diyordu.sorduğumda ise büyük konuşmuşum dedi.bu nasıl söz düşünebiliyor musun.daha benle iken 2 haftada bir aşk edinmiş.ne kadar sürer sence?bu kadar çabuk unutuluyormu

• Cnm üzülme :(:(:(:(

• ben sadece soru başlığını cevaplıyorum evet döner..

• yanına kalmaz bu onun merak etme.

• evet.umarım o muhasebeyi bi şekilde yapar.yaşanılan kolay unutulmuyo.acısı çok kötü.nefesimin bile daraldığını hissettiğim oluyor

• senin yaşına bakarsam karsıdaki insanında yası büyük sanırım.. E 25 yaşını asmıs bir insanında vicdan muhasebesi yapması gerekli.. Belli olmaz ki geri dönmeler zamanları falan isterse yıllar gecsin bir yerden patlak verir.

• Öncekileri Göster
  • tatatam 1 sanal alem vurgunu daha ooo seninkide dertmi gel ben neler yasadım bu sanal dava yüzünden gencligim gitti Allah belasını versin diyorum 2 cihanda elim yakasında affetme sende kızım hakkınıda helal etme eden bulacaktır

• aynı durumu sende yaşadın demek.evet ahım büyük çok.giden günlerimin boşa geçtiğini bildiğim halde üzülmekten alıkoyamıyorum kendimi.sen nasıl üstesinden geldin

• erkek dönebilir, dönmeyedebilir.. önemli olan sen ona dönecekmisin? bunu gururuna yedirebilecekmisin?

• bu kompozisyonu okuamdım ama direk soruya cevp veriyim.Bu dünyada olmıycak birşey yok.Baktı kafasıan gönlüne göre birini bulamadı.Seni özlemekle başladığı şey aslında özlemek değil senn gibi birini bulamaycğı için sana geri dönebilir :

Yükleniyor...