Terk eden erkek geri döner mi?

sorduğum sorunun devamı olarak yazıyorum.döktüğüm gözyaşları bi sonuç vermiyordu.hem beni öpüp kokluyordu hemde sevmiyorum diyordu.ki bana aşık olarak başlamıştı ilişkiye.onda kaldığım günün akşamı kendisi işe gitmişti ben de ertesi gün giresuna dönecektim.hiç yapmıycağım bişey yaptım ve bilgisayarı açıp msne girdim.izlemek hakkım değildi belki ama başkasının olduğunu geçirdim içimden ve nitekim öyle oldu.msn konuşmalarını gördüm.kendisine 2 hafta içerisinde bir sevgili edinmişti.benden o kızada bahsetmiş,burda ama başımdan atıcam merak etme gibi cümleler kurmuşru ağladım ağladım.nasıl olurda benle en baştan beri severek gayet seviyeli bi ilşki yaşarken bu kızla 2 haftada samimi olup sevgili olmuştu inanamıyordum.kendisine o kadar güvenmişken geleceğe dair planlarımız varken nasıl oluyorda bu kadar samimi olmuştu.ona da senle ciddi düşünüyorum sen bir meleksin gibi cümleler kuruyordu.kalbimin ne kadar sıkıştığını anlatamam.dikkatimi çeken bişey olmuştu konuşmalarda.hes sorusunda benle yaptığı şeyleri karşı tarafta arar gibi konuşuyordu.örneğin ben kendisine kek yapmayı çok sevdiğimi ona da sevdiği keki yapacağımı söylemiştim.ilk buluşmamızda ona kek yapmıştım ve çok sevinmişti.o kıza da bana kek yapar mısın demişti.sanki o kızda benle yaptıklarını arar gibiydi.madem öyle neden bana bunca eziyeti yaptı anlayamadım.işten geldi gayet soğuk şekilde oturdu bilgisayarın başına elinde telefon.yarına biletini al git dedi.dayanamadım sordum başka birimi var diye.hayır dedi ben öyle biri değilim.sesimi çıkarmadım ama karşımda bu kadar değişen adamı gördükçe hayretler içinde kalıyordum ama bişey diyemiyordum.ben senden ayrılsam dahi tekrar bir araya gelme ihtimalimiz olduğunda yine gelirim,evlenmem hiçkimseyle diyordu.şimdi ise benden ayrılmadan kendisine 2 hafta içinde bir kız arkadaş edinmişti.üzgünlüğümü anlatamam.her gece uykularım bölünüyor bu yüzden hala daha öyle.insan sevgisini sevdiğini bu kadar aşağı yapar mıydı hiç saygısı kalmamıştı adeta.beni en son terminale götürürken dedim,anlamadığımı sanıyordun ama biliyorum bi kız arkadaşın var dedim.hani bana onca verdiğin söz,bi kızın umutlarını güvenini yıkmak ne demek bilir misin dedim.dememkki büyük konuşmuşumdedi gayet rahat şekilde.yaşadığım acı üstne acıydı.duyabileceğim her kötü sözü duymuştum.kendimi sömürülmüş gibi hissediyordum.o kızla beraber olmaya başlamıştı,ama beni öpüp kokluyordu.bu kadar mı olur bir insan anlamıyorum :(( hep en baştaki halimizden günümüze neler oldu diye yoklayarak geçti günler.sorunları kabul edip iyi yanlarını da söylüyordum.ama nedense herşey sorunmuşgibi üstüne hakaret ederek ilişkiden sıyrılmıştı.hiç unutamayacağım şey de benim kolumdan tutup git başımdan demesiydi.bana dokunurken bile kıyamıyordu.ne olmuştu bu hale gelmişti.en son,kimseye ahım olmadı ama sana çok büyük dedim.benim içim rahat dedi.lütfen bana yardımcı olun.özellikle erkek arkadaşlar,siz hemcinslerinizi iyi tanırsınız.bi kzın ahını alan ne kadar rahat eder.içim acıyor yaptıklarından :((

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• yüzde51

0|0
    • Şikayet

%51 geri döner mi diyorsun?sence bitirdiği bi aşkın üzerine 2 haftadır kurduğu aşk ne kadar verimli olacaktır.bi boşluk mudur bu

• Şikayet

neden döner sence?

• Şikayet

kııymetini anlar