Geri dönen eski sevgilim, yardım edin lütfen?

Gizli Üye
Eski sevgilim 4 ay önce beni terk etmişti. 4 ay sonra mesaj attı ve buluştuk. Buluşmamızda beni terk etmesiyle ilgili bu affedilmeyecek bir şey değil, değil mi diye sordu. Sık sık buluştuğumuz mekandan geçerken çok kötü olduğunu, ayrıldıktan sonra tepkisiz kalmamın çok iyi olduğunu düşünme fırsatı bulduğunu söyledi. Ertesi gün bana işyerinden çektiği bir resim gönderdi ben de kısa bir cevap verdim. Birkaç gün hiç konuşmadık sonra tekrar yazdı yine bir resim atmış, ben de kısa cevapladım ve bir şey sorma bahanesiyle aradı beni konuştuk 10-15 dakika kadar. Sonra birkaç gün yine sesi çıkmadı. Bunun üzerine ben de sabredemedim ve aradım onu, bana ne düşünerek mesaj attın dedim. Nasılsın ne yapıyosun diye mesaj attım dedi, ben de ne yaptığımı gördün konuşmaya gerek yok o zaman dedim fakat konuşmayı kesmeme müsaade etmedi. Ben ara ara konuşuruz diye düşünmüştüm dedi. Bana eğer vicdan yapıp da mesaj attıysan buna hiç gerek yok dedim hayır için rahat olsun öyle bir sebeple yazmadım dedi. Ben de bunun üzerine tamam öyleyse dedim ve biraz sohbet ettik, telefonu kapatırken müsait olduğunda görüşelim dedi. Bu konuşma üzerinden 4-5 gün geçti yine sesi çıkmadı. Birileri bana bu çocuğun ne yapmaya çalıştığını söyleyebilir mi lütfen?
Geri dönen eski sevgilim, yardım edin lütfen?
13 Cevap