Yanmayacak mı peki canımı yakanın canı 😢 ?

Gizli Üye
Deli gibi agliyorum Şu an dua ediyorum gozyaslarimla belkide ah.. Hicbir sucun yok senin sorun bende diyip gitti onun sokunu atlatamadan 2 gun gecmeden yeni sevgili yapti. Simdi onunla asklarini goruyorum ask dolu sozlerini fotograflarini..1 aydir kabuslar goruyorum 10 kilo verdim nerdeyse ders calisamiyorum, sana en cok Şu an ihtiyacim var dedim ve gitti bu nasil vicdansizlik be? İnsan olan yapar mi sana ihtiyacik var diyene yapar mi bunu? Canim cok yaniyo arkadaslar o mutlu mu olacak simdi yanmayacak mi cani , baskasiyla mutlulugunu izlemeye dayanamiyorum tutar mi magdurun haklinin ahlari kalbim cok aciyo 😢😢
Güncellemeler
+1 yıl
Sagolun arkadaslar o kadar iyi geliyo ki soyledikleriniz iyi ki varsiniz, ona hicbir sekilde belli etmiyorum ne halde oldugumu o gunden beri hic iletisim kurmadim mesaj atti cevap bile yazmadim ama doldum iste icimi dokmek guzel biseyler duymak istedim cok sagolun iyi insanlar :) Allah buyuk biliyorum can yakanin cani yanar elbet sabirla bekliyorum..
Yanmayacak mı peki canımı yakanın canı 😢 ?