Erkek arkadaşım beni terk etti, geri döner mi?

Sevgilim ayrıldı benden tam 2 hafta oldu. Özler geri döner mi? erkeklerde nasıl oluyo bu durum? ve ne kadar hafta sonra arar?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boşver dönsede sen dönme.kafanda bitir bazı şeytleri.giden gitmiştir seni bırakanı takma.

Erkekler Ne Diyor 22

• güneş ufuktan 8 mızrak yükselende,uğramaz kuş ansızın ötende,hayın çakal horozu kapanda,Hotdog der boşuna beklemende:D

• Eğer seni seviyorsa ve aranızda büyüki bir sorun yoksa döner.

• giden gitmiş artk geri dönse bile herşey eski gibi olmucaktr dahada kendini ümitlendrp umutsuzluğa kapılma derim..

• bunu dk saat gün hafta ay yıl olarak belirlemek saçma olur zaten yok öyle bi sürede

• erkekleri bilmem ama ben birini terkettiysem kesinlikle geri dönmem bende kapanan kapı bidaha açılmaz

• Büyük konuşma.

• lafımın arkasındayım dönmem.

• zannetmem ama tabi belli olmaz

• Erkeklere yaklaşımınızın daha iyi olabilmesi için bilmeniz gerekenler olabilir. Eski erkek arkadaşınızı geri dönmesi oldukça kolaydır. Ne yapmanız gerektiği erkeklerin psikolojisinden bakmanızı gerektirebilir. Bloğumu ziyaret edin..>> erkekarkadasinizibaglayin.blogspot.com

• Ne kadar sevdiğine bağlı gerçi terk eden ne kadar özler bilinmez

• Ben ayrıldıysam hayatta geri dönmem. Çünkü ayrılık kararını titiz şekilde düşünerek vermişimdir.

• daha gencsin,kafa yorma.giden gider kalanlar bize yeter.asiksan bekle.arkadassa salla gitsin.

• özlerse geri döner.hiç arayıp sorma bekle bir süre onu

• Şimdi o sokağa cıkmıstır emin ol dönerse üstüne başı hep kirli olur... Lekeler ile ugrasabilir misin?Ama unutma bazı leker cok inatcı...

• Bir mesaj at yanlışlıkla. Tepkisini ölçebilirsin. Mesaj atacak mı atmayacak mı görürsün...

• dönerse senındır donmezse canı cehenneme...

• yahu mal miyiz biz erkekler de hep geri donelim? bir erkek bil ki geri ariyorsa o arada bos kalmis seni yedekte tuttugundan azicik kullanacaktir yenisini bulana ya da yine bikana kadar...

• Filmlerde derler ya kaybolmuş birinin izi ilk 48 saatte çıkar, çıkmadıysa umudu kes diye seninki de o misal olmuş kritik dönüş süresi aşılmış üzgünüm bekleme boşa

• Canı sıkılırsa döner.

• Kendi ayrıldıysa dönmez bence ama aranızda cinsel anlamda birşeyle olduysa ve erkek arkadaşın bunu başkaları ile yapacak biri bulamadıysa cinsellik için döner. Diğer türlü döneceğini sanmıyorum.

• ayrıldı diyorsun boşversene işte kimse vazgeçilmez değil.Geri dönmesini bekliyceğine hayatına bak derim.. ;)

• gidenin geri döndügü nerde görülmüş dönse bile eskisi gibi olmaz

• Hayır dönmez

• geri dönmez

Kızlar Ne Diyor 10

• geri dönmesi snein için ne ifade edicekki boşver ileriye bak sen.

• Özlerse döner. Eger içinde biraz aşk varsa dönmemesi imkansız.

• özleyeceği birşeyler kaldı ise, seni sevdi ise, kimseyi bulamadysa...döner

• dönmez bekleme

• Hiç bir şey yokken mi terketti seni?

• bu sorunun cevabı sende tabii burda seni neden terkettiği de önemli geri dönsede ne değişir ki kırılan parçalar eskisi gibi olur mu eger seni terkettmede haklı olduğunu düşünüyorsa geri dönmez

• Dönebilirde, dönmeyebilirde. Neler yaşandı bilmiyoruz sonuçta.

• yazkı bana bugun bos mesaj atmıssın buyur senı dınlıyorum etkılı bır taktıktır

• benim erkek arkadaşım kendi ayrılmıştı daha sonra ilişkimizin 1.yıldönümünde geri döndü.1 ay sonra geri dönmüştü ama tabi seninde bir çaba göstermen gerekiyor.seviyorsan duygularını açmalısın.

• Dönse de farkeder mi? Terkedeni beklemek ne kadar mantıklı?

Yükleniyor...