• Sor
  • Bence

Eski sevgilimle barışmak için ne söylemeliyim?

İyi günler herkese... Ben 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım ve çok pişmanım. Ayrılırkende şiddettli kavga ettik... Hakaretler, sataşmalar, kötülemeler vs... Bana artık dönmeyeceğini hiç bir şansın kalmadığını söyledi kavga ederken.. Çok öfkeliydi...Acaba kuryeyle çiçek yollasam çalıştığı yere, güzelde bir not yazsam ((aşağıdaki notu)) arama ihtimali olabilir mi sizce acaba ?''''''Kuşları çok seven bir çocuğun kaçmasın diye sımsıkı sarıldığı serçe yavrusunun biraz sonra öldügünü fark edişini çocuğun gözyaslarını ve... Seni kaybeden beni anlayabilirmisin.''''''

Güncellemeler:
evet sonunda karar verdim ve 2 adet saksıda beyaz orkide yolladım :)) bakalım sonucu nolcak :)
evet kuryeyle yolladığım çiçek kabul edilmemiş :(((

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tek bi çiceklen kurtarırsan iyi:)))

• öğrencilik hali.. kim bilir bu gönderi kaça patlıycak :)))

• Öncekileri Göster
    • uzak değiliz aslında... beni görmek istemiycektir muhtemelen... hani işlk etkileşim uzsaktan böyle daha iyi gibime geldi ama öneriniz için teşekkürler.. çok hoş geliyor göze ve kulağa...

• yap yap el emeğiiii daha çok etkilerr
      yada bak bi arkadaşım şey yapmıştı kızın işyerinin karşısına beyaz bi çarşafa spreyli boyalarla özür dilerim seni çok seviyorum ayşe fatma neyse bunu işyerinn karşısın da açtırmıştı arkadaşlarına kendi de çiçeklele içeri girmiştiii
      affetmezseee böle yaparsannn salla ben sana blcam birini söz:))))

Kızlar Ne Diyor 9

• dediğimini yapsaydınnnnnnnnnnnnnnnnn

• bence gene kabul etmezdi gibime geliyor :))

• Öncekileri Göster
    • bence inat değil gibi.. bence cidden istemiyor... benden korkuyor sen çok tehlikelisin, şerefsizsin diyip duruyordu... hayır o kadar şey yaşandı en değerli şeyini bana verdi ama artık ne derece üzdüysem onu bile arkasına alıp gidiyor.. tamam zaten artık aramıycam bir şey yollamıycam... kendi gelirse seviyorsa gelecektir.. gelmezse o bilir bence de ...

• en iyisi buuuu bencee

• Öncelikle git pamuk şeker al böyle bi kaçtaneee baya bii sonra onu kutuya koy normal boyutta bi kutuyaa..içinede bi not yazSenin kalbin kadar yumuşağını bulamadım hayatımın anlamıı..Kır zincirleri ve beni o güzel yüreğinle affetmeyi dene olmazmı..Seni seviyorum ve Avazımın çıktığı kadar Özür diliyorumm...Not : Kutuyu kendi çabanla süsle:)) yanınada çiçek almayı unutma :Pp

• bu ucuz bir yöntemmiş öğrencilik hali.. ilk sefer tutmazsa bunu denerim teşekkürler :))

• ricaa.

• kadınlar zaten saftır bi çiçek iki de kapında bekledinmi tamamdır :D

• teşekkürler... saflıktan değilde belki hala içinde sevgi varsa diye :(( :))

• hadi öyle diyelim :Pp senin içinde sevgi varsa bak şimdi paylaşacağım cevabı uygula emin ol sana döner :D

• bir erkeğin böyle basit ve sıradan düşüncelere sahip olması ne acı..

• keşke saygıyı yitirmeseydiniz...işe yarayabilir belki,şansını denemekte fayda var

• saygının gitmesi çok kötü evet.. inş işe yarar :(

• sansını dene :)

• gönder dene şansını bir şey kaybetmzsn işe yarayacaktır

• teşekkürler inş :(

• asma suratını elinden geleni yap :)

• kavga ederken keşke sözlerine dikkat etseydin..ağır konuşduysan dönmeyebilir.

• çok ağır konuştum evet.. geçmişini eşeledmeye çalıştım.. eski konuşmadığı arkadaşlarına sorular sordum... benim peşimi bırak polise vericem bile dedi :(((

• Öncekileri Göster
    • barışınca yaz bize..:)

• tamam :))

• Aslında olabilir.

• inş teşekkürkürler :))

• :)

• hakaret, kötüleme varsa, çiçek bende işe yaramaz mesela. gerçi bana çiçek hiç bi durumda işe yaramaz ya, neyse.

• hımmm.. bu ihtimalde var evet..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...