Severek ayrılmak.........

sevgilimle 1 yıldır çıkıyorduk.ben hukuk fakültesinde okuyorum o ise bir kafede garson.bunu neden göstererek ayrılmak istedi. bizim geleceğimiz yok farklıyız dedi. onu çok seviyorum ama gitmesine engel olamadım. severek ayrıldı bundan sonra ne yapabilirim bilemiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel kardeşim ataların da dediği gibi davul bile dengi dengine hakli bence çünkü yarın bir gün senin en ufak kadın onun o kadar çok zoruna gider ki ve ne kadar Seviyorum da desen insan sinirli aninda bazen çok sevdiği insanı dahi kırabilir oda bunu düşünüp ayrılmıştır ki her olayda sen onu küçük görürdün ne kadar yokta desen. Çünkü bu hep böyle olmuştur güzel kardeşim ikiniz içinde hakkınızda hayırlısı.

Erkekler Ne Diyor 9

• Yani adam hakli. 4 yildir hukuk fakultesindeyim ilk defa senin gibisini gordum. Denk birini bul kendine.

• zaten ben üniversiteye hazırlanırken tanışmıştık

• Öncekileri Göster
    • ne yani şimdi bu devirde bir hukukçu ile normal biri evlenemezmi,yaw yüksek mertebede okuyorsunda ne oluyor belki adam o yüksek mertebede okuyanlardan daha çok sevicek,hemende mesleğe bağlıyorsunuz ,sinir olmamak içten değil

• Mertebe meselesi degil bu. Ac avukat dolu ortalik. Kultur farki olusuyor 1 sene sonra bosaniyorlar. Mesele toplumun temel tasi aile. Yoksa hic bir meslegi kucumsemem ben.

• Kafelerden uzak dur cafelere takil.

• Sen bunu gorememıssın ama cocuk mantıklı davranmış

• severek ayrılmak nedemek ya? adam doğru olanı demiş ne yapmış bilemem

• seviyosan kimse sana sknti cikarmazsa git birakma ne olursa olsun seven dusunur bunu boyle bisiyi birakma derim ben...

• Siz gerizekalıysanız bzim yapcağımız bişey yok. Sevenler ayrılmasın.

• filmi izlemek için tam ekran yaptığımızda, dikkat dağıtmasın diye kenara ittiğimiz mouse imleci kadar önemsiz lan bazı insanlar.

• Sen onu kabul edebilecekmisin öyle bunu ona ispatlaman lazım.Yani belli ki gelir durumu yok çocuğun. Bir güvenceside yok

• bir zamanlar bende tıp okuyan bir kızla tanışmıştım ,bende normal bir işyerinde çalışan biriydim ona dedimki olamayız beraber, ama o olur dedi hemde balgibi gel gelelim ailesi istemedi diye vazgeçti bu şarkıda benden size gelsin link

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...