• Sor
  • Bence

Sahiplenen erkek nasıl davranır ve hemen vazgeçer mi?

sahiplenen erkek nasıl davranır?erkeğin sahiplendiği kız erkeği bırakırsa hemen vazgeçer mi?

Güncellemeler:
sahiplenen erkek nasıl davranır?
erkek kendi ağzıyla ben iyi davranmaktan anlamıyorum diyorsa ayrılınca telefonlarını açmamak onu uzaklaştırırmı aksine peşine mi düşer?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sahiplendiği kız embesil mi niye bırakıyo? ayrıca gidene yol yakışır o beni bırakabılıyosa bende ondan vazgeçerim diye düşünüyordur hemcinslerimin %70'i.

• ama bu çocuk kendi ağzıyla bana kötü davran ben iyi davranılmaktan anlamıyorum diyor..

Erkekler Ne Diyor 14

• egonu tatmin etmek için dah agüzel yollara başvurrr ;)

• vazgeçmez bir süre devam eder arar sorar 1-2 ay en azından sonra baktı olmuyor*eder artık..

• kolay kolay vazgeçmez yani

• Öncekileri Göster
    • aldatmadım ama onunla her kavgamızda hep sadık kaldım o bir kızla facebookta arkadas olmuştu bende eskiden benden hoşlanan bir çocuk vardı onunla arkdas oldum buna fena bozudu bu durumda da vazgeçmez mi

• aranızda bir konuşma olmazsa saçma bir nedenden ayrılık olacak gibi , bence biriniz ön adım adın özür dileyin ve sorunları tartışın yapmamanız gerekenleri anlatın... Ayrıca son yazdığın sanırım kaçan kovalanır kuralı ilişkilerde sevgiler çok taze iken işe yarıyor tecrübemdir daha sonra birşeye yaramaz kaçmak sadece 2 tarafı birbirinden ayrılmasına ilişkinin soğumasına yara ama iyi tarafı sevgililer dinlenir kafaları rahatlar belkide bu iyi bir durum yaratabilir.

• sahiplenilen kadından vazgecmek kolay olmaz canım kaybedebilecegim kızı sahiplenmem

• kız telefonları açmasa bile ulaşacak bir yol bulurmuydunuz peki?

• mutlaka bulunur canım insan istedikten sonra yapamayacagı hicbirsey yok bir kızımı bulamıycm

• vazgeçmez çok fazla kıskanır

• Ben dürüstçe fikrimi söyleyeyim yol yakınken ayrıl. Böyle bir ömür geçirebilecekmisin uzun vadeli düşünüyorsan? Biz eşimle 15 yıldır evliyiz. Bana hafifçe sesini yükseltse bile bazen günlerce moralim bozuk gezerim. Sizin ilişkinizde normal olmayan şeyler var.

• evet karşımdaki insan zor bir insan biliyorum zaten bu şekilde cevap vermeyerek ya bu ilişki bitecek ya da artık özenli olmayı öğrenecek.. düşüncem bu biraz duygusal bir karar mantıklı değil ama kestirip atacak gücü kendimde bulamıyorum

• Erkeklerin bir kısmı gurur yaparak ilgisi olsada uzaklaşabilir. Her erkek aşırı ısrarcı değildir. Yani bu soruya net cevap vermek doğru değildir. Benim anlamadığım kız vazgeçerse derken sen o erkekten kurtulmak anlamındamı soruyorsun?

• erkek arkadasım önceden beni çok önemsiyordu ben bir şeye kızsam bile hemen benimle barışmaya çalışırdı ama artık yapmıyor çünkü benim onu asla bırakmayacağımdan çok emin ve hep kavga ettiğimizd bana kötü davran ben iyi davranılınca şımarıyorum diyor yani kötü davranmaktan anladığını kendi ağzıyla söylüyor bende biraz sürünsün kendine gelsin istiyorum telefonlarını açmayayım diyorum ama bunu sadece ondan vazgeçebileceğimi görsün diye yapmak istiyorum yani vazgeçmesini istemiyorum benden

• sahiplenen erkek abartı olmadan da olsa kıskanır ama terkedilen erkek ( aldatılmadan !)onur yapar kendine asla peşe düşmez.

• vazgeçmez çok kıskanır

• İnsanlar sahiplenmek denince ne anlıyor insan karşısındakini sıkmak la bunaltmak la sahiplenmek olmaz kıskanır namusu bilir herşeyine koşar derdini sorununu dinler acısını tatlısını paylaşır ilgisini eksik etmez sahiplenmek budur ışte

• sahiplenen erkek kız babası gıbı davranır.nerdeyse yapılan hersey ıcın onay alınması bekler.zor ısler

• peki kolay kolay vazgeçer mi

• gercekten sevıyorsa ters bı durum yoksa gurur yapacak falan kolay vazgecmez

• hemen vazgeçmez bağzen erkek musallat olurbu nedenle seçimini iyi yap

• ğeki sahiplenen erkek nasıl davranır?

• Öncekileri Göster
    • karışıyordu hemde fazlasıyla

• kııızzzz üyenin başındada var aynısı ekleyin birbirinizi konuşun dertleşin arkadaşımdır kendisi

• ne istiyorsun başına bela mı olsun. ayrıldıktan sonra daha neyini sahipleneyim gönlü benim değilse neye yarar. bana bir ihtiyacı varsa yardım ederim tabi de herhangi birine eder gibi.

• vazgeçmez kolay kolay ama asla vazgeçmez anlamına gelmez

• hep destek olur sana..

Kızlar Ne Diyor 3

• sülük gibi yapışmayı sahiplenmek olarak nitelendiriyorlar. Bırak sahiplenmesin; sevsin yeter.

• sahiplenen erkek ilk olarak karışır gitmek ıstediğim de hadi git demez nereye gidiyon lan der :) kıskanır bazen bu seni bunaltada bilir ama seviyorsan katlanacaksın sonra telefonu açmamak uzaklaştırmaz zaten kaçan kovalanir :)

• Vantus gibi yapışır allama.

Yükleniyor...