Eski sevgiliniz size mesaj atsa özledim yazsa ne düsünürsünüz?

Gizli Üye
Hani derler ya. Sakın mesaj atma. Seni avucunda zanneder gibisinden. bir zamanlar birbirinizi çok sevmişsiniz hayatınıza yeni insanlar girmiş ama size yazan kızın hayatına kimse girmemiş. Size bir gün sarhosken olabilir, mesaj atsa ne düsünürsünüz? Gülermisiniz hani bu kız beni unutamadı falan diye. Cok gururluyum. Kendisi uzunca bir mesaj atmıs ama seni özledim gibisinden değil, senin gibisini bulamadım sen haketmedin hakkını helal et gibisinden. Benim için bu kız beni unutamadı hala üzülüyo diye düşünüp acımasını istemiyorum. Ama onu özledigimi onun bende cok farklı bir yer bıraktıgını söylemek istiyorum. Yazmalımıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Bu arada ayrılalı 1 sene oldu. Onun hayatına biri girdi onu da sevmiş. Benim hayatıma kimse girmedi. Suanda birileriyle görüsmeye calıstıgını biliyorum
Eski sevgiliniz size mesaj atsa özledim yazsa ne düsünürsünüz?