• Sor
  • Bence

Konuşmayan erkeğe mesaj atmak doğru mudur?

sizinle konuşmayan sussan erkeğe ne yapmak lazım mesaj atmak doğrumu olur sizce yoksa ondan mı attım beklemeli ama siz kırdıysanız ağır konuşduysanız... Daha Fazla

Güncellemeler:
sonra konuşur mu benle ama konuşmak ıcı hersey yapdım tamam belkı agır konuşdugumda oldu ama ınsan tek kelıme eder ınsan sorunu neyse anlatmaz mı

En İyi Görüş

• Sağlam bir karakteri varmış

• senı sevdıgını sölüyor ama susuyor bende cok gittim üstüne ne yapmam lazım korkuyorum yapışkan demesınden aramzda büyük kavga da yasanamdı bıtmedı devam edıyor demıştı ama hep sustu bende agır konuşdum

• Öncekileri Göster
    • Yazma bırak o doğru sende kalsın

• kötümü yapdım bak içime dert oldu

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

• kır vur parçala bırak o peşinden koşsun seviyorum tripleri

• susmak en büyük silahdır derler belkide ondan

• erkekler hep böyle canları isteyince mesaj atsınlar 2 dk geç yazınca kıyamet kopsun. canları istemeyince bizde atmayalım..

• Bi kere mesaj at bekle daha da bişey yapma.

• mesaj attım bazem agır laflarkullandım bazen hak ettın belkı ama kullanmamalıydım kabul ama susma sende susma bıleyım ne anlatmak ıstedıgını ne ıstedgını anlat kı bıleyım bırbırımızı kırmakdakdan baska bsey yapmıyoruz bızım geldıgımı zdurum daha cok cıkmazsa getırdı ben degişmedım dıyorsun degışdın bizim bitmeyeck sevgımız bu kadarmıydı dedım yıne ben adım adım sence dogru mu yapdım ama şu an cevap yok sızce ne düşünüyor onun gözünde yapışkan olmak ıstemem ama susması benı ölduruyor

• Öncekileri Göster
    • gitmeyı bıle korkuyorum artık bılıyormusun

• Seviyorsan çok aşıksan git bence konuş. Dene şansını.
      Ama eskisi kadar sevmiyorsan soğuduysan boşver.

Yükleniyor...