Onu seviyorum, onu incitmeden nasıl ayrılabilirim?

freebeach
Ayrılmak istiyorum, nedeni sevgisizlik, hakaret, ya da her hangi yanlış bir davranış değil.

Bir nedeni yok aslında. Tek neden, büyük buluşmanın gerçekleşeceği gün onu hayal kırıklığına uğratacak olma düşüncesi. Onun istediği kişiyi ona sunamama korkusu. Onu kaybetme korkusuyla atılan bir ayrılık adımı bu sanırım.

Çok garip, çünkü kendimi nankör hissediyorum. Halbuki onu düşündüğüm için her şey, kendimi düşünsem onu hiç bırakmam, bir şekilde oyalar ve daha sonra da, olmayacağını anladığım anda da onun beni bırakmasına göz yumarım. İçim acımaz demiyorum, içim acıyacak elbette. Dayanmazı zor günler olacak, biliyorum.

Beni acı dolu günlerin içinden çekip çıkaran da oydu oysa.

Evet, şimdi "ona bu şekilde mi teşekkür ediyorsun?" diye soranlar olabilir aranızda, yanıtsız kalacağını bilmek suretiyle sorabilirsiniz elbette.

Ona teşekkür edebilmemin hiç bir yolu yok.Ya da yapacağım ayrılık konuşmasının hiç bir özrü olmayacak. Sadece onu seviyorum, ve hayal kırıklığına uğratacağımı, onu üzeceğimi, onun benden istediklerini veremeyecek olduğumu biliyorum. Hepsi bu.

Şimdi sizden tek istediğim şey, bana ayrılık için gereken sözleri vermeniz. Ona ne söyleyeyim, bilmiyorum. Ondan nasıl ayrılırım, bilmiyorum. Onu incitmek istemiyorum. yüreği yer yüzünde olan hiçbir değerli taşla kıyaslanamaz bile.

Bana yol gösterin.
Güncellemeler
+1 yıl
evet arkadaşlar sanaldan tanıştık ve ben onu sanaldan sevdim, evet beni en kötü halimle de gördü ama yine de onun beni yakından görünce seveceğine iinanmıyorum. sanki hayal kırıklığı yaşıyacakmış gibi geliyor...
Güncellemeler
+1 yıl
hiç kimse sanal olduğunu söyledikten sonra cevap yada herhangi bir yorum yazmadı.
Güncellemeler
+1 yıl
ben öyle bi gerizekalıyım ki, hayatım boyunca kendim gibi bi gerizekalıyla karşılaşmadım
Onu seviyorum, onu incitmeden nasıl ayrılabilirim?