• Sor
  • Bence

Seven insan gerçekten gider mi, giderse geri döner mi?

25 aylık bi ilişkim vardı aynı şehirde değiliz evliliğe gidiyordu ailelermz de biliodu 2ayda bi yanım geliodu çok mutluyduk ama son 1 ay hep kavga... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Aynı olayın çooook benzerini bende yaşadım tek farkı hattımı kırmadım face'imde zaten olmadığı için kapamadım..Aynı şeyleri söyledi geleceğimiz yokmuş...Bu aşağıda insanlar diyor yok konuşarak halledin yok bilmem ne edin falan...Yalan o...Ne yapman lazım biliyormusun erkeksin sen büyüksün sen doğru söylüyorsun yürü be aslanım yapman gerekiyor yalakalık yapman gerekiyor sürekli yatakta mümkünse...Öyle kızlar makbul çünkü :@ Böyle ufak bir sinirlenme ibaresi bile göstermemen gerekiyor neden çünkü sen kızsın senin hanım hanımcık olman gerekiyor kavgada cevap vermemen gerekiyor...Erkektir o doğru diyordur ne dese... demen gerekiyor...Ağzını bile açmaman gerekiyor...Bir insana seninle geleceğimiz olduğunu düşünmüyorum demek nedir yaaaa... :@ yaşadığınız her güzel şeyi çöpe atmak nasıl bir duygudur yani nasıl bir vefasızlık nasıl bir insafsızlıktır...2 sene dile kolay...Madem geleceğimiz olmadığını düşünüyorsun 2 senede ancamı bastı kafan...2senemi yani bir kızla geleceğin olmayacağını anlama sınırın...Bekliyorum bende o da şehir dışında sana deliler gibi aşığım ölüyorum bitiyorum diye peşimden ayrılmıyordu...eeee noldu hani ooo deliler gibi aşık çocuk yok bak...Resmen ağır konuşmaktır bu neymiş bundan sonra benden bekliyormuş herşeyi onun kalbini kazancakmışımda yok bilmem neymiş o zaman belki düşünebilirmiş...Ulan BANA SENLE GELECEK DÜŞÜNMÜYORUM diyen sensin ben niye senin kalbini kazanıyormuşum bu laftan sonra senin benim 40 yıl kulum kölem olman gerekiyor kendini affettirmek için hıyar...Bende bekliyorum sende bekle bence çünkü biz gidersek iyice havalara girecek...En kötü gelmez...Gelmezsede kendi bileceği iş...İnsan mı yok dışarda...Seni olduğun gibi sevmeli sinirinle üzüntünle sevginle mutluluğunla huzurunla...Sevmiyorsada kendi güzel keyifleri bilir bence bu tip erkeklerin...İnsan sürekli susamaz yanlış bir şey görüyorsam söylerimde bağırırımda kavgada çıkarırım...İlişki bu herkes sakin olamaz hiçbir zaman...Ohhh be rahatladımmm...

• süper dedin hayy ağzına sağlık...

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence aranızdaki sorunları konuşun , soruna sebebiyet verecek şeyleri tartın ölçün biçin.Öyle direk ayrılma ile halledemezsiniz.Biriniz olgunluk yapıp bunu uygulamalı , burda ciddi bir ilişki söz konusu senin hattı kırman vs çok çocukca bir hareket.Bu yüzden senin gidip konuşman gerekiyor.

• gidip konuşamam uzakta böle olduğundan herşey yarım kalıyo ayrılık bile konuşmak için aradığımda mesgule atıp aramadı iideğim sen benim psiklojmi bozdun her yaptığını takıyorum seni düşünmekten ölecem filn dedi gerçekten seviyosa ararmı ya çok sevmiyo olsa bile alışkanlık ya25 ay

Kızlar Ne Diyor 7

• Hattını kır faceni kapa benı arasın bulsun dıyorsun. Çocuk haklı huysuzsun

• İnsan isterse herşeyi yapar ama yeter ki istesin sen hattını kırmış da olsan face'i kapatmış da olsan bir şekilde isterse ulaşır sana ancak senin yapmış olduğun çocukca bir davranış var ortada.Neyse olan olmuş birbirinize kızıp aceleci kararlar vermişsiniz.Bence sen şuan kullanmış olduğun yeni hattından mesaj at ve yeni numaranın olduğunu söyle ve bekle zaman herşeyi gösterecektir.Ayrıca konuşarak halletmeniz şart.

• yapmayabilir, eğer gerçekten tak ettiğiyse ve de karar alıdğında gerçekten uygulayabliyorsa aramıyolar, ama duygularına yenik düşen biryse arayabilir, tabi burda hatalı olduğun ıcın senden bişeyler beklycektir, alttan almayı deneyebilirsin daha sonra eğer hala aynı fikirde olursa zamana bırak, o zaman kararını vericektir

• ben hatalı değilimki sebepsiz kavgalardan ikmzde bıktık başkası olacak diye korkuyorum ya başkası aklını çelerse:(

• seni seviyosa şu anda başkası aklına gelmez, daha doğrusu başkasıyla bişey yaşamak istemez şuanda, ancak unutması gerekir, bu kadar korkma ama normal aynı seyleri hissettiğim için.

• yok yok hızımı alamadım biraz daha giydirmem lazım...Bak canım erkeklerde öyle bir ego varki sürekli okşanmalı böyle hayal et ben niye doğdum diye...Bir tane adam bulup onun egolarını okşayıp ona hizmet vermek için doğdun...Anlatabiliyor muyum?!?!?!Öyle bir duyguya sahipler genç yaşlı farketmez...Sen ona anasının babasına yaptığı birşey dışında en ufak birşey yap onuda garip karşılarlar...Neden o öyle görmüştür ve ufakcık beynini çalıştırıpta ulan bunun dışında başka şeylerde yapabilir bayanlar bana diye düşünme gereği hissetmez...Öyle bir varlık işte...Sen o kadar kişinin arasından onu seçersin farklı dersin seversin...Ama yooooook o sürekli değişmeni ister...Yok bunu böyle yapma yok şunu söyle yapma istekleri bitmez tükenmez...Düşünmezde sen ne hissediyorsun sen öyle bir kapılırsın ki öyle bir inanmaya çalışırsınki onun kafandaki insan olduğuna ama süpriz o aslında en ufak bir engelde vazgeçmek için programlanmıştır.en ufak düşünme seni anlama yeteneği olmayan bir varlık olduğunu farkedersin ama hala savaşmak istersin yaşadıklarınız için çünkü onların gerçek olduğunu size özel olduğunu zannedersin...o fosur fosur uyurken sen gecelerce uyumazsın...Ne olabilir ne yapabilirim diye ama aslında o seninle ilerimiz yok bizim derken o kadar düşünmemiştir bile...Senin ilişkinizi kurtarmak istediğini bile farketmez o sadece senin hatalarını görmeye endexlenmiştir o an çünkü neden çünkü o erkek ve doğru söylemiş olması gerekiyor değilmi seninle geleceğimiz yok derken sürekli içinden geçirir zaten şöyle kötüydü böyle rezaletti falan diye...Ama sende o an sadece güzel anları düşünürsün bak böyle güzel şeyler yaşadık diye aklından geçirirsin niye gelmiyor bütün bu güzelliklere rağmen diye kendini yersin suçu kendinde ararsın...o da o sırada suçu sende arıyordur zaten...Ve bir bakarsın tek ortak noktanız sendeki suçları aramak olmuş :@:@:@ o suçsuz ya...o senle geleceğimiz yok derken senin kalbin kırılmadı çünkü taş kalplisin ya sen...Sonra bir bakarsın yanında kavga etmeye bile kafası basmayan her denene aaaa evet aşkım süpersin diyen... ancak aç bacaklarını aşkım dediğinde açmayı bile bir kızın evlenilecek kız olduğuna kadar vermiş ne kadar hoş değil miiiii?!?!?!?!Sense bu olanları izleyip anca bakakalırsın...Saygılar...

• Sen neden erkekler hakkında genelleme yapıyorsun ki ? Aynı şeyi ben de kızlar için düşünüyorum ona bakarsan. Kalkıp her kıza hepiniz aynısınız tarzında konuşmuyorum, bırakın fuzuli işleri zaten yaşın da küçük böyle yazdığına göre ya da herifin biri sana iyi bir tekme atmış, eğer senin içinden bunlar geçiyorsa sürekli çok da iyi yapmış.

• Çok takıntılısın. Ne demek "kafayı yesin,bensiz ölsün"Senin bu aşırı isteğin asıl, her şeyin sonu olabilir. İçini ne kadar rahata erdirir isen, o kadar daha keyif alırsın/verirsin.

• biz uzaktayız bnsz yapamasın tabi ya gdp başkası girese beynine erkek milleti

• :) o kadar dert etme, insanın başına düşündükleri gelir hem, bilirsin.

• Seven adam gidemez ,öyle kolay değil.

• herşey sevmekle olmuyor işte bazen, sevse de insan geleceğini göremiyorsa böyle bir karar verebilir

• Sen öyle san.

Yükleniyor...