Seven insan gerçekten gider mi, giderse geri döner mi?

25 aylık bi ilişkim vardı aynı şehirde değiliz evliliğe gidiyordu ailelermz de biliodu 2ayda bi yanım geliodu çok mutluyduk ama son 1 ay hep kavga... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Aynı olayın çooook benzerini bende yaşadım tek farkı hattımı kırmadım face'imde zaten olmadığı için kapamadım..Aynı şeyleri söyledi geleceğimiz yokmuş...Bu aşağıda insanlar diyor yok konuşarak halledin yok bilmem ne edin falan...Yalan o...Ne yapman lazım biliyormusun erkeksin sen büyüksün sen doğru söylüyorsun yürü be aslanım yapman gerekiyor yalakalık yapman gerekiyor sürekli yatakta mümkünse...Öyle kızlar makbul çünkü :@ Böyle ufak bir sinirlenme ibaresi bile göstermemen gerekiyor neden çünkü sen kızsın senin hanım hanımcık olman gerekiyor kavgada cevap vermemen gerekiyor...Erkektir o doğru diyordur ne dese... demen gerekiyor...Ağzını bile açmaman gerekiyor...Bir insana seninle geleceğimiz olduğunu düşünmüyorum demek nedir yaaaa... :@ yaşadığınız her güzel şeyi çöpe atmak nasıl bir duygudur yani nasıl bir vefasızlık nasıl bir insafsızlıktır...2 sene dile kolay...Madem geleceğimiz olmadığını düşünüyorsun 2 senede ancamı bastı kafan...2senemi yani bir kızla geleceğin olmayacağını anlama sınırın...Bekliyorum bende o da şehir dışında sana deliler gibi aşığım ölüyorum bitiyorum diye peşimden ayrılmıyordu...eeee noldu hani ooo deliler gibi aşık çocuk yok bak...Resmen ağır konuşmaktır bu neymiş bundan sonra benden bekliyormuş herşeyi onun kalbini kazancakmışımda yok bilmem neymiş o zaman belki düşünebilirmiş...Ulan BANA SENLE GELECEK DÜŞÜNMÜYORUM diyen sensin ben niye senin kalbini kazanıyormuşum bu laftan sonra senin benim 40 yıl kulum kölem olman gerekiyor kendini affettirmek için hıyar...Bende bekliyorum sende bekle bence çünkü biz gidersek iyice havalara girecek...En kötü gelmez...Gelmezsede kendi bileceği iş...İnsan mı yok dışarda...Seni olduğun gibi sevmeli sinirinle üzüntünle sevginle mutluluğunla huzurunla...Sevmiyorsada kendi güzel keyifleri bilir bence bu tip erkeklerin...İnsan sürekli susamaz yanlış bir şey görüyorsam söylerimde bağırırımda kavgada çıkarırım...İlişki bu herkes sakin olamaz hiçbir zaman...Ohhh be rahatladımmm...

• süper dedin hayy ağzına sağlık...