• Sor
  • Bence

Aldatildim ikinci sans

Aldatan bi erkege ikinci sans verir misiniz de ozellikle erkeklerin fikri nedir bu konuda aldatildim ama sevgilim butun gun benle oluyor... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 16

• karakteri iyiyse ikinciyi ver ama üçüncüyü kesinlikle verme

• kımıne sorsan 2. sans verırsen 2. kez yapar der. ama ben 2. bir sansı herkes hakeder dıyorum

• Taviz tavizi doğurur. Sil gitsin...

• bugun sanal ama denk getırse gercek olacakta denk getırememiş yakalanmıs ama calısmalara devam edecektır bı kac gun sonra nasılsa sevgılısı şans verıyor. cokmu acımasızca oldu

• Sakın 2. şansı yoksa verme Bir daha aldatır...

• şans vermeyerek edebilirsin yada edemeyebilirsin, en azından hayatına daha çok zarar vermemiş olursun. asla yoktur ikinci şans yeterince seven aldatmaz çnkü

• Hahahah :D aldatan kişiye 2. şans nedne 2. defa yapmasın ki

• Aldatan seni asla sevmemistir. Affedersen sana yazik olur

• Aldatmanın ikinci şansı diye bişey olmaz, eğer bir erkek bir kere aldatmışsa sanal veya gerçek, demekki buna meyilli biridir, evliliği düşündüğün biriyse sana bundan ne koca olur nede evine bir reis, derhal terk et...

• Ben ßir şans daha Vermezdim Sonuçta ALdatan İnsan Sizi Kaybetmeyi Göze ALarak ALdatmıştır Beni Kaybetmeyi Göze ALanıda Ben Kazanmak İçin Uğraşmam Şans FaLan Vermem Yani..

• bence verme verırsen kaybedersın ...

• Aldatıldın, bir şans daha verirsen tekrardan aldatılırsın... Kesinlikle bu boyledir.

• Bir kere aldatan ikinci kez de aldatır sen pişman olursun

• Nasil pisman edebilirim

• bence verme

• affetme. ne kadar seversen sev. affetme.

Kızlar Ne Diyor 9

• Sakın. onu affettiğin için kendini affedemeyebilirsin ,ilerde..

• 3 şansı vermek ıcın mı ıstıyorsun bunu bebegım

• aldatma sözz konnusuysa ikinci şans YOK

• kabul etme ... çünkü 1 kere aldatan 99999 kere aldatır canım bu yüzden o seni kaybettiği için ağlasın sen değil ozaman pişman olur bide üzülme erkekler geç pişman olurlar unutma birgün oda pişman olacaktır :)

• bu adamla evlilik düsünuyor san vermeöylesine simdilik takiliyorsan ver daha hosuna giden cikana kadar

• bn verrrm 2.sans 3.sans np

• Sakinn verme sans pisman olursun benim gibi

• sahsen ben verdim cünki çok seviyordum ama fazla yüz vermeye gelmez bunlar

• off kizim offf ...okadar saf olmayin aldatmis iste. ne sansi ya? hemde iki kere. evlenince napcan. bosvermi diyceksin?

Yükleniyor...