Kanser hastası sevgiliye söylenenler...

sevgilimle cok ayrılırdık her seferindede ben kimleri unutmadım ki seni unutamayım derdi ama onun için farklı oldugumu biliyorum şu an karaciğer kanseri baslangıcım var kan değişme tedavisi görüyorum ve acıkca söylemek gerekirse artık söylediklerini takıyorum Ayhanın(sevgilim)dün mesajlasıyorduk tabi normal bir mesajlasma değil ben adam gibi konus ego tatmını etme dedim bugunden sonra etsem etsem bel altımı tatmın ederim dermanı sende değil dedi bende ameliyat masasında kalsam dahi ölsem bile cenazeme bile gelmeni istemezdim dedim köpeğimdin düne kadar kör kütük asıksın bir günde mi silindi askın dedim sen hakediyorsun o masada kalmayı dur şimdi geberme bir kaç kişiyi daha köpeğin yap ondan sonra geberirsin dedive ben şok oldum kanser hastası bir sevgiliye ne kadar ayrılırsan ayrıl bu denir mi ya geber ne ya o masada kalmayı hak ediyorsun ne !

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Canımm çok geçmiş olsun Allah şifa versin çok üzüldüm :((( yaptığı çok ayıp hele ki kanser hastasına söylenecek sözler değil dua et gerçek yüzünü görmüşsün ondan kurtulduğuna şükret nasıl bi hanzoymuş o ya vay kro !

1|0
    • Şikayet

saol canım ;)