4 aydır Flört ettiğim kişiyle ne olduğunu anlayamadan ayrıldım?

Gizli Üye
Herşeyden önce Davranışları, mantıklı tutumları, dengeli bir insan oluşu nedeniyle ondan etkilendim ve örnek aldım. Güzel bir Flört dönemimiz oldu diyebilirim. Yeri geldi 48 saatimiz Yanyana gecti, yeri geldi beraber dans ettik, yeri geldi bana çikolatalar topladınieker bayramı diye ya da oturduk ailesinin en özel sorunlarını açtı 6 saat konuşmuşuz... Her zaman 3 yıllık eski sevgilisini biliyordum. Daha ilk hafta onunla olmayacağını zaten bildiğini bu Yüzden kız istese bile kendisinin buna izin vermeyeceğini söyledi. 4 aylık dönemde aramızda birşeyler gecti ama benim sınırlarım olması ve uzak bir Şehire 3 4 haftalığına gidecek Olduğum için benden sonra başka birisiyle takılıp takılmayacağını sordum. Onun için ne anlam ifade ettiğimizi Öğrenmek istemiştim. Başka kızlarla gecelik takılabileceğini normal ihtiyaçları olduğunu söyledi. bu arada odasında Kızın saç tokası asılı duruyordu. Bunlardan dolayı bende çok üstünde durmadım. Konuştuğum bir çocuk onu arayıp başka biriyle tatilde olduğumu söyledi. O da neyse napalım Demiş. İçim içimi yedi ne tepki verecek diye. Buluştuk konuştuk sonra önemsemedi hatta benden özür diledi ben seninle ilgilenmedim benim suçum diye ve konu kapandı üstünden 1ay gecti. O 1 ay boyunca da 3 kere mesaj attı hiç aramadı. ama zaten hiç öyle çok aramazdı. Ilk 2 hafta, aynı Üniversite'de olmamıza rağmen aramadı, sormadı. Sonra mesajla eski sevgilisini unutamadığını, onunla olmayacaksa bile kimseyi istemediğini asla onu aramamamı mesaj atmamamı söyledi. Bacağım sakattı buluşmak istedim 5 dk evden çıkmadı ben yanına gittim. Üstü başı Dağınık saç sakal Karışık bir halde kapıyı açtı hastaymış Sora ve sürekli sigara içiyor. Kızın tokası yine yerine asılmış. Aynı şeyleri söyledi. Sarılmaya çalıştım ilki dışında beni itti ve en son iterek evden çıkardı. 3 gün sonrasında gece 3 de mesaj atmış ona Selam vermememi mesaj atmamamı aramamamı eski sevgilisiyle olmasa bile kimseyi istemediğini Yazmış, cevap vermedim. 5 gün sonra sa her yerden engellemiş. Sizce kararını değiştiren ne oldu neden böyle davranıyor?

4 aydır Flört ettiğim kişiyle ne olduğunu anlayamadan ayrıldım?