Terkeden erkek 'mutlaka' geri döner mi?

Bundan yaklaşık 1 hafta önce sevgilim beni terketti..Eski sevgilim..Benden de " başka birinden hoşlanıyorum " diyerek ayrıldı.Son sözleri de beni teselli eder gibiydi..Durum Trajikomikti yani..

Durumu anlattığım arkadaşlarım " ne olursa olsun 'mutlaka' geri döner ve dönecek de " dediler..Umut etmek istemiyorum.Hemde hiç istemiyorum AMA kafamda bir soru dönüp duruyor " Geri dönecek mi acaba , onlar haklı mı ? " ..Birkaç yerde de şu söze denk geldim. " Terkeden kadın belki döner ama terkeden erkek mutlaka geri döner. "

Siz ne düşünüyorsunuz ? Geri dönecek mi sizce ?

Güncellemeler:
Ya arkadaşlar sadece zamanında söyleyemediklerimi söylemek için geri dönsün istedim o kadar.Çok da meraklı değilim canı cehenneme yani ^_^
Ben cevabımı aldım arkadaşlar teşekkürler .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsanına göre değişmesi yüzünden, oldukça tartışılır bu.

Yalnız, giderken ''ben başka birinden hoşlandım'' diyip, araya üçüncü bir şahsı soktuysa, pişman olsa dahi geri dönmeyecektir. Eğer kaliteli bir karaktere sahip ise.

Diğer türlüsü de, zaten sana geri dönse bile, gözünde ufalacağı için sen kabul etmeyeceksin. Boşver, bak dalgana..

Erkekler Ne Diyor 14

• Geri dönmesini istiyorsan bir adım yaklaşmalısın.

• İyi sevişiyorsan döner aksi halde mahelle arkadaşlarınla kahve falı seanslarına devam bebeğim

• ahahahaah koptum ya:D

• boş yere umut etme o artık dönmeyecek .Hayallerle yaşamayı bırak ve hayatına kaldığın yerden devam et

• bence dönmez...

sen erkekleri tanıyamamışsın...

erkekler biriktirir ve çok basit birşeyden faturayı kesiverir...

• tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır...

• Terk ettiğim kadına koşa koşa geri döndüğümü ve reddedilip ağzımın payını aldığımı hatırlıyorum zamanında, ama bu her erkek için geçerli mi bilmem. Bana sorarsan geri dönmeyecek diye düşün ve en kötüsüne alıştır kendini. Böylece her halükarda daha güçlü olursun.

• bence dönmez

• Giden midir terkeden, yoksa kalan mı ?

-Şair der ki, ‘Kalan gidenin gitmesine ses

çıkarmıyorsa, çoktan terketmiştir..”

• o kızla ayrılırsa ve yalnız kalırsa mecburiyetten döner

• şimdi sen başkası için seni terkeden birinin dönmesinimi bekliyosun?

• İyi de onunla beraber değiller ki

• buseferde diğer kız seninle aynı duruma düşmüş olmıycakmı

• Ona zamanında vermem gereken cevabı vermek için dönmesini istiyorum..'beklemek' değil tam olarak..

• umut fakirin ekmeğidir derler. Bence bir ümitle yaşama, hayatına yön vermeye bak.

• tam aklımdan geçen sözü ilk yorumda gördüm :D

• Mutlaka geri dönmez, gideni beklemek acizliği arttırır,o yanlışa düşme

• Neden dönecek ki. Terketmiş gitmiş. Ben şimdi 10 kişiyi terkettim misal, hepsini alıp harem mi kurmam gerekiyor? Dönmeyecekse dönmez. Seviyorsa belki döner. İlla döner diye bir kaide yoktur.

Kızlar Ne Diyor 11

• zamaninda soylemediklerini soyle bilmen icin geri donmesine gerek yok soylemek isteyen ne sartlarda olursa olsun soyler.

• Boşver ne hali varsa görsün gittiği yerde bu kadar rahatlıkta olmaz.

• bi söz var HAYALLE YAŞAYAN SIÇARAK ÖLÜRMÜŞ... çok doğru! ben sekiz aydır döner döner dedim nah döndü..tecrübeyle sabit.. bekleme sen hacı:D

• Dönsede fark eder mi?Etmemeli :)

• ben 1 aydır koşturuyorum peşinde.hala dönecek umudum var:)bi de bugün fal baktırdım kadın kasım sonu aralık başı gibi geri birleşeceksiniz çok pişman olacak aynı hanede elele görünüyosunuz,şuan sana sırtını dönmüş ama aynı yolda görünüyosunuz çok mutlu olacaksınız falan dedi.bu bana yapılır mı umudum var ama biter bigün diye beklerken kadın farkına varmadan agzıma mıçtı.şimdi ben aylarca ümitle beklerim:(

• geç karşısına söyle pat diye içinde kalmasın.

dönmez çünkü

• Bekle döner ( imalı yazılmıştır. )

• geri dönse hemen affedecen anlaşılan

ne bu yaaa

o milletde bi tur atsın baktı ki benim ki daha iyi yaa döneyim bari sende hazır ol aç kuçağını bekle

dönsün de dönecekde ama sen sen olmayacaksın:))

çektireceksin

ne oldu diycen benim gibi çekemediler mi seniii

• söyliyim bi daha gitsin:))))

• Hayır hayır yanlış anlaşılmasın yaa :)) O giderken hiçbirşey diyememiştim ben.. Hak ettiği birkaç söz vardı söylemem gereken..Şimdi geri dönsün ki ona cevabını vereyim istiyorum o kadar u_U

• önemli olan geri dönmesi değil inkar edilmicek bi gerçek var bence bunun üzerinde durmalısın.o seni değil başkasını tercih etmiş..

• " Terkeden kadın belki döner ama terkeden erkek mutlaka geri döner. "

bu söz sana ne kadar mantıklı geldi?

• bence sen sadece sevdiğin için en ufak şeyden umutlanıyorsun ama şunu bil ki bu söz genel bir kaide değildir dönmez diyemem tabi ki ama terkeden erkek döner asla diyemem.sen tekrar birlikte olmak istiyorsan bunu onunla konuşmayı dene ya da zamana bırak ve unutmaya çalış.ki seni üzmek istemem ama zaten giderken başkasından hoşlandığını söylemiş çok da olumlu görünmüyor yani.bence otur acını yaşa ama çabuk silkelen ve onsuz hayatına adapte ol

• Çok da mantıklı geldiği söylenemez..Ama buna benzer sözleri birkaç arkadaşımdan duymaya başlayınca.. bi ACABA dedim bende ister istemez..

• arkadaşların sallamış

Yükleniyor...