Eski sevgilimin geri dönmesi için ne yapmalıyım?

Eski sevgilimin geri dönmesi için ne yapmalıyım?Bir kaç ay önce sevgilimden ayrıldım. ama çok pişmanım. o benimle barışmak istedi zamanında ben istememiştim. ama çok pişmanım onu çok özlüyorum. ondan başkasıyla olmayı asla aklımdan bile geçirmedim. her zaman onu sevdim ve hala da çok seviyorum onu. o da beni seviyor ama bana güvenmiyormuş artık. ilerde ne olur bilemem dedi. su an hayatında başka birisi var onu sevmiyormuş ama beni unutmak için onunla çıkıyormuş. bana böyle söyledi. delirmek üzereyim. onun geri dönmesi için ne yapmalıyım ne olur yardım edin canım çok acıyor.

Güncellemeler:
ben onu nasıl geri kazanırım diye soruyorum. lütfen bu soruya cevap veremeyecek arkadaşlar cevap yazmayın hiç bir şekilde. düzgün cevap veren arkadaşlara da teşekkür ediyorum. ayrıca onu seviyorum ve fazlasıyla acısını çekiyorum zaten. bana yol göstereceğinize daha kötü yapıyorsunuz. ben intiharı bile düşündüm bu insan için. kim ne söylerse hakkımda Allah ona on katını versin inşallah. başka bir şey demiyorum. çok acımasız insanlar var.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şu an konuşuyor musunuz peki ?

• evet mesajlaşıyoruz arada bir

• Öncekileri Göster
    • Sen yapacağını yapmışsın artık geri döner veya dönmez o artık ona kalmış bir durum.
      Şimdilik yapacağın bir şey yok.

• inşallah en kısa zamanda bana geri döner. Amin

Erkekler Ne Diyor 6

• Papaza git büyü yaptır. Anında döner.

• Her kimse o arkadaşı tebrik ediyorum inşallah dönmez hakediyosun

• Allah korusun öyle deme. neden bu kadar kötü düşünüyorsun. onu çok seviyorum. inşallah döner. ben geri dönmesi için ne yapabilirim onu soruyorum bunu değil. ben sevdiğime kavuşmak için acı içinde kıvranıyorum zaten. canımın nasıl yandığını bir Allah bilir. kim hakkımda kötü düşünürse aynısını Allah ona versin inşallah. sen de dahil. iyi de düşünürse aynısını versin.

• Hem Ayrıl Sonrada Çok Pişmanım Dıye Ağla Buralarda.Üzülmedım Adına.

• Hayatına giren bazı insanları taşımak zor.Onları değiştirmeye çalışmak yerine,oldukları yere bırakmak daha mantıklı...

• 'ama bana güvenmiyormuş artık', 'başka birisi var onu sevmiyormuş ama beni unutmak için onunla çıkıyormuş'...Bunları söyleyen birisinden sana hayır gelmez.. Geri dönmesini sağlarsın ama sadık bir eş olmasını bekleme. Ayrılık psikolojisini yenip hayatına bakmalısın.Ondan çok daha iyileri, Sen çok daha fazla sevecek insanlar var...

• haklısın belki de ama o barışmak için aylarca uğraştı ben istemedim. çok ısrar etti. hep aradı hep mesaj attı. neler neler yaptı. ben istemedim salak gibi. ama onu seviyorum ve bundan eminim. herkes çok acımasız cevap veriyor ama canım çok yanıyor. kimse yardım etmiyor. ölmek istiyorum artık. yada onu istiyorum.

• İntihar etmeyin aklından cikart kardesim.
      Seviyorsan açıkça söyle... Durum boyle boyle, sensiz olmak cok zor geliyor..
      Geri donersen aynı hatalar tekrarlanmayacaktir de..
      İkna edebilirsin belki...

• inşallah ikna edebilirim

• son pişmanlık fayda vermez..ama ille de seviyorum diyorsan biraz uzaklaş bakalım belki döner...

• teşekkür ederim inşallah döner

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen onun başkasıyla çıkmasını hazmediyorsun yani öylemi? ona rağmen geri dönmesinimi istiyorsun?Sana seni unutmak için çıktığını söyledikten sona seni hiç unutamayacağının oda farkında sende farkındasın.

• hazmedemiyorum içim acıyor ölüyorum ama o çok istemişti aylar önce barışmayı ben her defasında reddettim ama onu hala çok seviyorum çok özlüyorum ayrıldığıma çok pişmanım şimdi onun geri dönmesi için ne yapabilirim

• Öncekileri Göster
    • eskisinden sağlıklı olmasına gerek yok eskisi gibi olsa fazlasıyla yeter inşallah en kısa zamanda döner bana Amin

• eskiside gibide olmaz en fazla 2 gün görüceksin.

• Hayatında biri varsa ve onu sevmediği halde sana dönmuyorsa o artık seni sevmiyordur.Senı oyalamak için yalan söylemiş.Unut onu sen.Gerisi yalan.. Unutmuş bile seni

• Bence geri dönmesi için uğraşma başka bir sevgilisi var ama onu sevmiyormuş beni unutmak için çıkıyormuş demişsin belliki senide sevmiyor sadece elinde tutmak için yapıyor senide yolver derim bu senin için zor olabilir ama zamanla sindire sindire ..

• saçmalık ! seni unutmak için başkasını sokmuş hayatına bence çok adice .. hiç bir hayır gelmez ondan sana .. kaldı ki sende onun hayatında bir başkası olduğunu bildiğin halde bir de konuşuyorsun onunla .. ne diyiyim ki etme bulma dünyası ! ne senden ona hayır gelir ne de ondan ne sana ne de bir başkasına hayır gelir ..

• ohhooo seni unutmak için hayatına bir başkasını sokmuş yazıkk .. ve sende eski sevgilisini sevgilisinden ayırmak için uğraşıyorsun yani .. iyi ne diyeyim .. ama alma mazlumun ahını çıkar aheste ahestee ..

• Geri döndürme gibi bir çaban olmasın. Pişman olursun daha sonra.

• onu seviyorum bundan çok eminim

• Sen bilirsin o zaman. Konuşmayı dene.

• hayatım bence önce düşünmen gereken şey şu. Seni unutmak için başkasına gitmek gibi bi saçmalığı yapan bir adamdan ne bekleyebilirsin?

• ya ben onu deli gibi seviyorum. onu terk ettim ona acı çektirdim. çok suçluyum biliyorum çok pişmanım ne yapabilirim onu geri kazanmak için o da beni hala seviyor kendisi söyledi ama güvenmiyor bana.

• Öncekileri Göster
    • Hayır sakın arkadaşça bi yola girme hata edersin.
      İçinde ki herşeyi utanmadan anlat. Önceki gibi olmak istediğini,bu hataya nasıl düştüğünü,çok sevdiğini,yaptığın andan itibaren çok pişman olduğunu felan herşeyi.

• peki canım teşekkür ederim

Yükleniyor...