17 yillik evli̇li̇ği̇m bi̇ti̇yor aci̇l yardim ve bi̇lgi̇ vei̇rmi̇si̇ni̇z?

Gizli Üye
merhaba bir önceki konum 17 yıllık eviliğimi bitirme korkusuydu çünkü eşim sürekli şiddet gösteriyor ve çok tehdit ediyordu bir türlü korkudan bitirememiştim evliliğimi dün 8 yaşında olan kızım okulda rehber öğretmene evde olan biten herşeyi anlatmış annem evde çok şiddet görüyor babam biz yapma dediğimzde bizede vuruyor demiş bu yaşadıgı olaylardan çok üzüntü duydugunu ve yardım etmesini istemiş öğretmeninden tabi böyle olunca bana telefon geldi ve acil okula gittim rehber öğretmen kızım herşeyi anlattıgını adli işlemleri hemen başlatmam gerektigini söyledi eğer adli işlemleri ben hemen başlatmazsam durumu savcılığa birldirip çocukları o evden aldıracagını söyledi bu durumu tabi akşam eşime anlattım söyledim çok karşı çıkmasına rağmen çocukları devlet korumaya almamaması için kabul etmek zorunda kaldı ben bu konularda hiç bir bilgiye sahip değilim ne olur ne yapmam konusunda bilen arkadaşlar varsa bana bilgi verebilirlerse çok sevinirim davayı nasıl açmalıyım nasıl yaparsam daha çabuk sonuç alırım tek taraflı benim açmam yeterlimi çünkü eşim ben asla gidip davayı açmam sen aç diyor ben sadece duruşma gününe gelirim okadar diyor
Güncellemeler
+1 yıl
Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim sizlere bu zorlu süreçte neler yaşadıgımı bir Allah birde ben bilirim anlaşmalı boşanma davası açmamız gerekiyormuş daha çabuk sonuçlanması tek celsede boşanmamız için anlaşmalı boşanma davasını açtım duruşma gününü bekliyorum inşallah sorunsuz ve hayırlısıyla bu süreci atlatırım.
17 yillik evli̇li̇ği̇m bi̇ti̇yor aci̇l yardim ve bi̇lgi̇ vei̇rmi̇si̇ni̇z?