• Sor
  • Bence

Herkes gunun gun edıyor bense ızlıyorum?nasıl onlar gıbı olabılırım

ben gercekten ahmakmısım.23 senedır kendımı korudum bı erkek elıne ve karsılıklı bı gorusme olmadı hıc sadece telden tanımaya calıstım tek ınsan oldu oda nasıp olmadı ve ayrıldım.goruyorum kı erkek kız her ıkı cınste masallahları var gezıyolar yozuyolar o olmasa ona konuyolar konustukları gorustuklerı farklı bu ne dır ya ben gercekten ahmakmıyım?yapmak ıstıyorum ama bı yonedende boyle yapamıyorum olamıyorum=(kendımı ezık ahlaksız olarak gorurum boyle yapmıs olsam bı yondende geclıgımı yasayım ılerde zaten evelnıcem dıyorum olmuyor yapamıyorum aklım yapmak ıstesede gonlum neden razı degıl bu gıbı seylere?olanlar bıtenlerı gordukce kendımı aptal gıbı hıssedıyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Seni eleştirmiyorum ama ya kedi uzanamadığı ciğere mundar der, ya da aç tavuk kendini buğday ambarında zanneder deyimlerinin çelişkisi tam da bu olsa gerek...Ne demiş Mevlana; "Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol"İçindeki sen, gerçek sen, aile ve toplum baskısı altında ezilmesin diye sakladığın sen; neyi yaşamak istiyorsa onu yaşa...

Erkekler Ne Diyor 7

• malesef ahlak yıkılmak üzere toplumuzda bireysel olarak buna karşı çıkabiliriz sen doğruları yapmışsın ve unutmaki bunun mükafaatı yalnızca burda değil öbür dünyadada var.

• zaten Allah tan korktugum ıcın yapamıyorum nelerle karsılacagımı bılıyorum ama onlar oyle dedıkce kendımı aptal ahmakca hıssedıyorum:(

• ne kadar güzel ahlaklısın namusunu düşünüyosun benim için cansın arkadaş. diğerleri dediğin sınıfa motor gözüyle bakıyorum ben. ve ona göre davranıyorum onlara pek cok insanda benim gibi emin ol.

• böyle devam etmelisin. seni mutlu edecek, seni hak eden birisi elbet karşına çıkacak. çok seçici olma yeter.

• beklıyorum ama nerdeyse bı senedır yalnızım ne gelen var ne gıden bunaldım boyle takılmaktan

• Öncekileri Göster
    • bir senedir mi yalnızsın? soruda 23 senedir elime erkek eli değmedi demişsin ama?

• dedim ya bi kez ilişkim oldu onunlada telden konustum gorusme olmadı

• Direk saldırır gibi değil ama sende bir yerden başla istersen tedbirli hareket edersin belki de sevgiyi bulursun bol şans

• haklısın galıba

• Birine güvenmek zordur. Sevip birde güvenini kazanırsa muhteşem olur.

• Sakın değişme, bu yolda devam et asıl ahmaklık şu an yapmadıklarını yapman olur

• O evreye ulaşamamış insanların yaptıklarını tatlı göstermeye çalışmaları etkilemesin seni...Değerini ve kıymetini bil!Emin ol birgün baya mutlu olacaksın!Bak sana şunu söyliyeyim bazı sosyeteler duyarsın görürsün kurbağa bacağı saylangoz tüketirler bayada pahalıdır tadı iyi derler ama asıl dürtü hayatta herşeyi tatmış insanlar yeni tatlar ararlar ve yetinmeyi bilmezler!ANLIYORSUN demi_?Değerini bil..

• Sen kendini saklarken kocan çatır çatır götürüyor kızları. Sprite'tan acımasız gerçekler...

• senin yerin burası değil

• bunu sormadım iyi oku

Kızlar Ne Diyor 5

• bnce sen ahmaksın

• ben de bu kafayı anlamıyorum.madem bir şeye karar vermişsin doğru budur deyip onu yaşamışsın sonra ne batıyor da ahmak olarak hissediyorsun canın mı çekiyor bıldırcın?ya kararlarınızın arkasında durun ya da millete bok atmaktan vazgeçin.ya da büyüyün.

• Neden? Bence kendinle gurur duymalisinki oyle değilsin..burda acaba hamilemiyim diye sorsaydin dahami iyi olcakti..

• yok canım o kadarda degıl onlara ınanmıyorum onları yazanlar erkekler herhalde

• tabiki de kızlar soruyor. safsın galiba. bu saflıkla ilişki kurmaman isabet olmuş zaten.

• Sen hiç gezip tozmuyor musun? Butun gun evde misin? Yoksa erkek arkadasınla mı gezmiyorsun sadece?

• arkadaslarımla gezıyorum tabıkıde ama kendımı yalnız hıssedıyorum

• Buluver burdan birisini sende :D

• yanlış yolda olduğunu düşünmek asıl ahmaklık herkes sen gibi olsa keşke

• onları goruyorum onlarda ot gıbı yasıyorsun dıyolar bana eglenmene bak hayata bı kere gelıyorsun doya doya yasa evlendıkten sonra zaten baglanacaksın evıne ısıne denılıyor

• Öncekileri Göster
    • ne zamn hayırlısıysa o zmn biri olsun yoksa sokakta en çirkin kızın bile sevgilisi var bunun için kuyruk sallaman yeterli .kendine yakıştırıyorsan sorun yok ..

• elbettekı bu gıbı seyler bana ters yapamam da zaten yapmıs ve ıstemıs olsydım olurdum onlar gıbı hayatımda bırseylerın eksık oldugunu hıssedıyorum sevgı yok aılemde gormedım ve bunun eksıklıgını hıssedıyorum belkıde bu yuzden bu ıstekler=(

Yükleniyor...