Ayrılık sözleri! Hani o bırakıp giderken seni, o öksüz tavrını takmayacaktın?

onun son kez ellerını tutacagınızı, gözlerine son kez bakacagınızı, ona son kez seni seviyorum diyeceginizi bilseydiniz ne yapardınız? böyle bir... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• yaşadım.13 gün önce.ama zaten bizim 2. ayrılıgımızın üstünden bikaç hafta geçmişti.son gördüğümde son elini tuttugumda son kez gözüne baktıgımda son kez seni seviyorum dediğimde sevgili bile diildik.o umursamazca bana beni istemediğini söylerken ben gözüm yaşlı içimden nolur bırakma tut elimi diyerek ama onu artık kaybettiğimi en sonunda anlayıp kapıyı çekip çıktım.asansör beklerken arkamdan bakıyoken yine içimden bu saatte beni tek başıma bırakma dışarı,geri çevir,son bi kez yanında kalayım,son bi kez başını göğsüne yaslıyım diye yalvardım.duymadı ama duysada aldırmazdı zaten.bigün bi erkeğin beni terkedeceğini,birinin beni bu kadar sallamıycagını,benden bu kadar sıkılacagını,bu kadar üzülmeme tepkisiz kalacagını,üstelik bu adamın benim hayatımda ilk kez baglandıgım ilk aşık oldugum ilk kez peşinden bu kadar koşturdugum adam olacagını nerden bilirdim

Soran beğendi