Ayrılık sözleri! Hani o bırakıp giderken seni, o öksüz tavrını takmayacaktın?

onun son kez ellerını tutacagınızı, gözlerine son kez bakacagınızı, ona son kez seni seviyorum diyeceginizi bilseydiniz ne yapardınız? böyle bir ayrılık yaşadınızmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yaşadım.13 gün önce.ama zaten bizim 2. ayrılıgımızın üstünden bikaç hafta geçmişti.son gördüğümde son elini tuttugumda son kez gözüne baktıgımda son kez seni seviyorum dediğimde sevgili bile diildik.o umursamazca bana beni istemediğini söylerken ben gözüm yaşlı içimden nolur bırakma tut elimi diyerek ama onu artık kaybettiğimi en sonunda anlayıp kapıyı çekip çıktım.asansör beklerken arkamdan bakıyoken yine içimden bu saatte beni tek başıma bırakma dışarı,geri çevir,son bi kez yanında kalayım,son bi kez başını göğsüne yaslıyım diye yalvardım.duymadı ama duysada aldırmazdı zaten.bigün bi erkeğin beni terkedeceğini,birinin beni bu kadar sallamıycagını,benden bu kadar sıkılacagını,bu kadar üzülmeme tepkisiz kalacagını,üstelik bu adamın benim hayatımda ilk kez baglandıgım ilk aşık oldugum ilk kez peşinden bu kadar koşturdugum adam olacagını nerden bilirdim

Erkekler Ne Diyor 12

• rakımı kaptım geldim! Bir kere öyle bir ah aldım

• Rakı ağır mı? Deneyeyim mi?

• Öncekileri Göster
    • otur kız :DDDDD sert yapıyorum :DDDD

• :((((

• Nasılsa bitmiş.. Gideceksin paşa paşa incilerini döküp geleceksin. Yapacak bir şey yok, kaçmak daha da kurcalar adamın aklını.

• Sarılır, kemiklerini kıracak kadar sarılır ağlardım..

• -- oldumu şimdi..

• evet ben yaşadım

• yok..böylesi benim için çok radikal olurdu...ayrılacaksam zaten olay o noktaya gelmeden kopmuştur...

• Ayrılık sebebi Ölüm değilse.. Sadece Susardım, Bakışlarım her şeyi anlatırdı.

• bu şekilde ayrıldım, ama mecbur kalmıştım bitirmeye. sonra işler düzene girince, yeniden başladık.

• Bir kelime dedim sadece... Gitti ve döndü... :))

• ne dedin çok merak ettim :)

• La tahzen, innale meane...
      Üzülme, O seninle beraber...

Eski nişanlısına döndugunde kullandıgım son cümle.. Psikolojik baskı altındaydı biraz da.. kolaylaştırmıştı işleri ...;)

• Yaşadım. Zor baya.

• Basar giderim.Sonra,o, arkamdan şarkı söyler."Hani o bırakıp giderken beni,o öküz tavrını takmayacaktı?"Odun her yerde odun.

• Hahahh benimde aklıma direk öküze çevrilmiş hali gelmişti :)

• yaşamadım ama uzun uzun saqrılırdım heral de

Kızlar Ne Diyor 16

• Ne yapacagımı bilmiyorum..

• çaresizlik o dur işte yaşadım deli gibi ağladığımı bilirim

• Evet böyle bir ayrılık yaşamıştım ama uzun sürmemişti tekrardan barışmıştık her fırsatta bana attığı mesaj şu oluyordu son görüşmemizdeki bakışın aklımdan çıkmıyor sensiz yapamıycam .. :)

• yaşamadım ama yaşamak isterdim ..

• ona son kez bi tükürmek isterdim

• Evet oyle birseyi yasadim saglik olsun.. ne diyim.

• Yaşamadım ama yaşasam o an ölmek isterdim heralde..Böyle bir acı Allah kimselere vermesin...

• uzatmazdım daha fazla uzatmak acı verir daha çok vedalaşmadan bitirmek lazım okulun son gününde tenefüste bakmıştık sonra elini çenesine koyup yere bakmıştı içini çekmişti son bir ders daha vardı ama ben erken çıktım yan sınıftaydı sınıfının kapısından son bir kez baktım hüzünlü bir şekilde oturuyodu o bakışlarını hiç unutmadım ama konuşmada yapmadım ama zor muydu evet hemde çok :)

• boyle bır ayrılık yasadım ama ne elını tuttum ne senı sevıyorum dedım ayrıca oksüz degıl öküz bı tavır takınmıstı zaten karsımdakı kerevız beyınlı.

• Yasadm hemde o kadar güzel gecmistiki gunumuz anlatamam ayrilirken son kez kucaklayip simski kokusunu icime cekmistim ve onu sevdgmi soyleyip gtmistim ve ogun hep aklimda ... cok gzldi kotu ayrilmakdansa boyle ayrilik iyi

• Yok yaşamadım. Umarım yaşamam.Iyk.

• Katherinee , sürekli mide bulantısı bir tarz değildir :DD artıladım ama yine de

• Ne yani, ayrılık mı yaşayayım yahu? :D.

• Yaşamadım ama ağlardım herhalde.

• sen ağlama dayanamam:D

• Hahahah :D

• yaşadım.

• yaşamadım ama yaşamak hıç ıstemem :(

• Yaşamadım, umarım yaşamam.

• yaşadım.umarım tekrar görüşürüz.çok zor oluyor o an mutlu olup ayrılıyorsun onun da seni sevdiğini söyledğini görünce ama o andan sonra farkediyorsun ki sevse nolacak?anlaşamadınız ve bitti. sonuç olarak ''bitti''

Yükleniyor...