Tekrar nasıl barışırım?

Arkadaşlar bir kız arkadaşımla 3 4 ay kadar konuştuk.Ona sevgili olmak istediğimi söyledim ve beni reddetti.Bir süre sonra tekrar normal şekilde konuşmaya başladık ve konu aşktan açıldı.Ona seni bu sefer kesin unutcağımı söyledim ve facebook hesabımdan sildim.Aradan zaman geçtikten sonra dayanamadım ve tekrar facebookdan ekleyip cep telefonuna nasılsın gibisinden mesaj attım.Cevap vermedi ve tahminim facebookdan sildiğime çok kırıldı.Nasıl arayı düzeltebilirim?Gönlünü almak istiyorum.Yardımlarınız için teşekkürler...

Güncellemeler:
Az önce görüştüm.Bir daha bizden arkadaş bile olmayacağını, kendisini yok saymamı söyledi.
Sana kırgın değilim küs değilim ama bir daha konuşmamız yanlış olur dedi.
Ne yapsam?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• klişe erkek yöntemi:))ilk başta açıl kız yüz vermez sonra arkadaş kalalım de becereme silsonra bi daha başla falan filan:))sizi tanıyorummm:))şimdi ne yapman lazım:kız sen onu sildiğine üzüldüğüne göre değer veriyor sana hala umut var özür dile ben gözünün önünde durup seniüzmek istemedim de üzgün bi ifadeylebi daha ekle paylaştığı şeyleri beğen sonra yorumlar yap espirili edala yorumlarda konuşun bi yandanalttan alttan iltifat et:))hoşuna gidecektirsonrası sana kalmış biraz daha ilerleyince kıvamını alır zaten tekrardan kızda bi kıvılcım görürsen ver ateşi gitsin:)))

Kızlar Ne Diyor 4

• barışma ya başka kız bul

• çok haklı böyle söylemesinde yoluna bak sende bu saatten sonra bence.

• sana kırılması gayet doğal.face ten silmeseydin durumu daha kolay toparlayabilirdin :D olayı izah edici uzun mesajlar gönder ve ona arkadas olarak ihtiyacın oldğunu,dostluğunun senin hayatnda önemli bi yeri olduğunu falan hissettr.olmadı evine git ya da bi sürprizle gönlünü almaya calış.affeder seni :) zaten seni önemsemeseydi yaptıklarına karsı bu kadr büyük tepkiler vermezdi.

• sakın bırakma peşini o da sana karşı bişeyler hissediyorsa biz kadınlar çok çabuk yumuşarız o da yumuşar ama ısrar et ..

Erkekler Ne Diyor 4

• İş işten geçmiş. Zorlamanın faydası yok artık.. Tepkilerini zamanında vermişsin. Artık anlayışlı olmasını bekleme. Hayatına bak.

• Ne yapmak istiyorsun tekrar arkadaş olmak mı yoksa arkadaş olup yine sevgili olabilir miyiz hesabında mısın? Arkadaş olmak istiyorsan hiç bir şey için geç değil ama sevgili olmak istiyorsan işin gerçekten çok zor gibi görünüyor. Ve yaptığın hareketle zaten "arkadaş olamayız biz"i kanıtlamışsın.

• Güzel bir çiçek yaptır üzerine güzel unutamayacağı onunla ilgili yazılar yaz ve güzel bir koku sık üzerine ve kendisine ver. Bence kızlara herşeyi direkt söyleme olayı akışına bırak rahat ol kendiliğinden gelişir herşey

• Çok ezikçe bir davranışta bulunmuşsun. Ara ara konuşmaya çalış, biraz seni süründürecektir. Hala süründürmeye devam ederse, güzel bir şekilde terslersin. Ondan sonra ya olur ya olmaz.

• haklısın.eziklik oldu.ama tekrar üste çıkmam lazım...

Yükleniyor...