Severken terk eden ama gururlu bir erkeğin geri dönme ihtimali var mıdır?

Sizi hala sevdiğini söyledi, ama yaptığınız hatalardan (aldatma dışında ) ve birtakım hareketlerinizden dolayı sizden ayrıldı hem de ikinci kez ... Telefonlarınıza ,mesajlarınıza cevap vermiyor. sadece msn iletisine "sevdiğim..." yazıyor 20 gün önce... Ama sizi görmemek için elinden gelen herşeyi yapıyor.. Ne zaman görseniz durgun ve suskun halde... Sizce böyle davranan ve üstüne aşırı gururlu bir erkek 1 aydan sonra geri döner mi ? Ve siz onun ilk aşkısınız ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 5

• ya anlamıyorum gurulu erkekten birey bekleme hayatta dönmez gururunu kırdıysan eğer seviyorsan bak nediyorum seviyorsan mesaj at özür dile bu kadar hatalıysan tabikide özür diliceksin seviyorsan yapıcaksın.

• Mesaj attım, belkı bınlerce kez özür diledim hatamı anladığımı ve pişmanlığımı gördü ama tekrar ayrılmak istedi :((

• seni sevmiyor.!

• ne kadar büyük sevdiyse gururu o kadar büyük asildir bir ihtimal dönmesi var kendini yıkıp geçmeli fakat senin onda bıraktığın düşünceler çok önemli

• Dönmesini kolaylaştıracak birseyler yapmadikca dönmez. Düşünmen gerekn dönmesi degil bence... Döndükten sonra ne olacak? ' ayrılırım ha, dikkat et sevgilim' diyen birisi cok gururludur. Gururu ile yalnız basına kalsın.

• İşte ne yapmam gerek bilmiyorum aslında ilkinde çok düşmüştüm üstüne ,çok şey yapmıştım geri dönsün diye çok bunaltmıştım onu ama şimdi ne yapsam bilmiyorum ? Evet çok haklısın...:((

• "dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" mSN SÖZzleri

• olabilirde ,olmayabilirde..üzgünüm ama net birşey söyleyemiyorum..

• Peki ne yapmak gerekir dönmesi için ya da nasıl davranmak gerekir ? Umursamaz mı ya da çok mutlu mu olunmalı ?

• yaptığın hataların ne boyutta olduğuda önemli böyle bir konuda,biraz zaman ver çocuğa ,şuan kafası çok karışıktır emin ol,sana tekrar dönüp dönmeme konusunda düşünüyor olabilir ,

• Bilmiyorum ..Aslında neden benden kaçtığını anlayamıyorum ben terk etmedım kı onu ,o terk etti beni bu tepkisine anlam veremiyorum neden normal davranmıyor ?

Kızlar Ne Diyor 4

• geri dönmesi senin elinde kendini düzelt ve onu ne kadar sevdiğini ifade et

• Yani aslında benden bir şey mi bekliyor ?

• Öncekileri Göster
    • Aslında evet özleden solesem daha ıyı olcak canım ..:((

• bekliyorum:)

• Gercekten seviyorsa senden vazgecemez. En sonunda gerı döner. Fakat, gerı gelmezse bilki unuttu ve sevgisi bitti. Benımde başıma geldı. Yaklaşık 3 ay bana soğuk davrandı, konuşmamak ve göruşmemek icin elinden gelenı yaptı. Sonunda gerı döndu bana, ve temız sayfa ile başladık. Sen yeterkı onunla zorla muhabbet kurmaya calışma, ancak onu kaybedersın. Kendıme yaklaştıracam derken ancak illerı yitersın. Kendı halinde bırak onu, arada hatrını sor okadar. Seviyorsa gerı gelır

• Sizin adınıza çok sevindim :) ama mesajlarıma cevap vermıyor o yüzden mesaj atmayı bıraktım artık cevap gelmeyince çok üzülüyorum çünkü ..:((( tek yaptığım şey kendi haline bırakıyorum karşısına pek çıkmıyorum çünkü çıktığım zaman gözlerime bakmıyor gözgöze gelmemek için yere bakıyor... Adeta beni görmemek için kaçıyor :((( Bilmiyorum doğru mu yapıyorum sizce ?

• Öncekileri Göster
    • Aslında çok dogru bısey yapmıssın ama ben yapamam sanırım. İlkinde çok düştüm üstüne çok bunaldı ama elımden gelen hersyı yapmıstım, döndü ama esksı gıbı dııldı o da ole söyluyordu zaten ama bu sefer hıç sucum yoktu benım işte bu cok agrıma gıdıyor benım .Biz kötüde ayrılmadık onla ben ona sarıldım o da bana sarıldı.3 gun önce mesaj atmstım bı kıtabım ondaydı gerı verır msın dıye ama baska hıcbı amacım yoktu ona bıle cevap vermedı ya içimde hem ofke hem sevgı var bılmıorum sende de ole mıydı?

• Benımde sucum yoktu.. Ve bu güne kadar onun derdı neydı bilmiyorum :).. Unuttum gitti. Oo fena öfkem vardı, bunu nasıl bana yapar, hic mı değerım yok diyordum. Bunu hakketmedım ben bukadar acı cekerken o nasıl umursamaz diyordum.. Ama okadarda seviyordum. Barıştıktan sonra bu öfke 1 yada 2 ay devam ettı ama sonunda gectı :). Canım sen zaten yapma benım yaptığımı, o sözlerı ettığım an sinirden patlamıştım ve faydası varmı yokmu bilmiyorum. Sen onu kendı haline bırak sadece, seviyorsa gerı gelir

• sonuç nedir,döndümü tekrar ? benzer durumu bende yaşıyorum da .

• severken terk etmez..seni görünce durgun görünüyordur. acı gerçek bu..ha birisini bulamaz...döner..sen de ona dönersen "cep"teki yerinden çıkıp yeniden sevgili olursun.dönmezsen cevabını alır oturur

Yükleniyor...