Sevdiğim erkeği kaybettim. Bana yardım edin ne olur :(

yeşimizmir
5 yıllık bir birlikteliğin ardından erkek arkadaşımla benim zorlamam üzerine ayrıldık. o hiç pes etmedi hep benimle olmak istedi bense o sıralar ailevi nedenlerden dolayı kafam çok karışıktı bir yandanda sınav stresi kabul etmedim ve bitti. birkaç ay sonra yeni bir erkek arkadaşım oldu. 5 yıllık arkadaşımızı unutmak içindi sanırım tam olrak ne olduunu bilmiyorum ama içimde birşeylerin acısı vardı ve kafam çok karışıktı ne yaptıımı bilmiyordum ve birgün istem dışı olarak hiçbirşey planlanmadan kendimden emin olmadan yeni sevgilimle birlikte oldum ama aklımda hep ilk aşkım vardı. birlikte olduum kişiyle ilişkim yürümedi ve ben kendimi muhtaç hissetmek istemedim hiçbir zaman ondan ayrıldım anlaşamadık bu arada eski sevgilim geçenlerde evlenme teklifi etti ben bazı bahanelerle uzaklaşmaya çalıştım. kabul etmek istiyordum hemde deliler gibi ama bakire değildim artık tedavi olsam yıllar sonra karşıma çıkacak bu durum korkusuyla yaşamak ve ona yalan söylemek istemedim. cesaretimi toplayıp anlattım herşeyi büyük ihtimalle gidecekti ama yalan üzerine kurulu bi hayat istemedim onunla. anlattım herşeyi bağırıp çağırmadı senin nasıl biri olduunu çok iyi biliyorum bir hatadır yapmışsın her sorununda yanındayım ama bundan sonra seninle evlenemem,ben bunu kaldıramam dedi.kısacası onu tamamen kaybettim geri kazanma şansım varmı bilmiyorumkeşke diyorum keşke bir mucize sadece bir mucize olsada ona tekrar kavuşabilsem.psikolojim çok kötü.sadece bu arkadaşım için değil ben birlikte olduum kişiyle evlenmeyeceğim bu sevdiğim erkeğide tamamen kaybettim.başka biri derseniz başka biride olmaz benim için çünkü dediğim gibi ben bir şekilde tedavi olupta kimseyi kandıramam buna hakkım yok yalan üzerine kuramam hayatımı benim bu halimi bilipte kabul edecek erkekte çok azdır hem ilerde yüzüme vurulma durumuda var tabi bunun. resmen depresyondayım şuan tek düşündüğüm kaybettiğimi geri kazanmak ne olur yardım edin bana:((
Sevdiğim erkeği kaybettim. Bana yardım edin ne olur :(
29 Cevap