Seven insan geri döner mi?

Seven insan ne olursa olsun bi sekilde geri döner mi? geri dönmeli midir?

Güncellemeler:
Barıştık:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• eğer çok sewiyorsa biraz zamandan sonra dönecektir tabi kim haklı kim haksız bilmiyorum ama biraz zamandan sonra yapamayacaktır sizsiz ..

• oke bekliyorum en kısa zamanda :D

• umarım:) haber vericem

• anladım tatlım ama onu beklemelisin eğer o bunları biliyorsa we sizi çok sewiyorsa o zaman yakında aranız düzelir diye umuyorum inşallah :) banada haber wer düzelirse ..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 13

• dönmese daha iyi cünkü döndügü zaman hic birsey eskisi gibi olmayacaksevsede o kisiyi o kisi herzaman bir burukluk hisedecek kalbinde yani bir bakimda izzzzzzzzz

• ... Hayırlı olsun.

• yaşananlara göre değişir.seven elbet yalnız bırakmaz sevdiğini ama hala seviyorsa tabi.yaşadıkları onu uzaklaştırdıysa senden zor oalcaktır geri dönmesi

• döner

• ayrılılış şekline bağlı...

• beni çok sinir etti sucluydu bende bir kaç kere daha aynı sorunla karsılastım için iyice sinirlendim ona çok agır sözler söyledim bir daha beni arama felan dedim ama onu çok seviyorum ben:'(

• Hiçbir zaman sevgi tek başına yeterli değildir .

• Ben inanmıyorum bu olaya. Gururluysa seviyorsa bile dönmez. Klişe bunlar.

• Döner. Bir işe yaramamakla birlikte..

• Bir insan bilmiyorsa ne istediğini hem seni ziyan eder hem kendini;dibini görmediğin suya dalmadığın gibi sonunu bilmediğin sevgiye teslim etme kendini!''

• seven insan sadık bir köpektir döner dolaşır gittiği kapıya geri gelir çünkü onun kendine gördüğü tek çıkış anahtarı budur buna değdiğine inandığı sürece hiç bir yere gitmez gitti sanırsın ama hep yanındadır .

• hayır iskender:) böğğğ:)

• Gittiyse dönmesin geri. Kalsın mutlu hayatında.

• döner dönmesinede,beklenip beklenmediğinide bir ömür merak eder...

Kızlar Ne Diyor 13

• hayırlı olsn sevındım :)

• Sevındım barışmanıza.. Sevgi emek ister her zman. hatalardan der çıkarmak gerek Mutluluklar..

• geri dönmemeli çünkü geri dönsede hiçbir şey eskisi gibi iyi olmaz.

• canım terketti daha yeni döndü:) ama telimi kapadım nasıl arıyor içi içini yiyo biliorum ama afffetttttmemmmm sebep yokken giitti şimdi sıra onda

• Her seven geri dönmez. Bazen durum o kadar farklıdır ki her an, her saniye kafanın içinde milyonlarca düşünceye onu iliştirerek yaşasanda, için için kendini yesende dönmezsin, dönemezsin.

• Seven insan pişman olduğunda döner yani dönmeye çalışır ama işte son pişmanlık neye yarar..?

• arkadaşlar yorumlarında gercekten sevıyorsa döner demişlr peki seviyorsa neden giti ki bnce dönmemeli

• döner.

• eğer gerçekten seviyorsa mutlaka döner.ama zaman gerekir.bana her zaman döndüler :)

• ben de çok sabırsızımdır ama elden bişi gelmeyince sabretmekten başka çaren kalmıyor.

• beklemeyi hiçte sevmiyorum:(ama insan sevince öyle bir bekliyor ki..

• gercek sewiyorsa döner bende aynısını yaşıyorum haklı olan benm ve şimdi yalwarıooo bana

• yalvarıo derken çok uğraşır seni yeniden kazanmak içinn

• o yalvarmaz ama barışmak için elinden geleni yapar gönlümü almak için bakalım bu sefer nolcak:)

• Gitme sebebine bağlı.Mesela aldatılanlar nekadar sevsede coğu geri dönmez

• aramızda 3. kişi yok

• Seviyorsa döner bizzat yaşadım ama araya çok uzun zaman girmemesi gerekir.

• biraz beklicem bir kaç gün sanırım eger bu süre zarfında bnimle hiç konusmazsa temelli çıkıcam hayatından..

• Bazen insan sevdiği halde dönemiyor yapılan hatalar telafi edilemiyor.

Yükleniyor...