Bir erkek neden ondan nefret edip ayrılmamı ister?

Ewet Erkekler Bu Sorum Size Sizce Bu Erkekler Neden Onlardan Nefret Edip Ayrılmamamızı İster ? Yani Onun Üzülmemesi İçin Nden Ona Başkası İle Çıkıyorum Diyip Aslında Çıkmıyo Ama Bn Nefret Edeyim Üzülmeden Ayrılalım Diye Böyle Yapıyo Lütfen Acil cevappp..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hoşlanmamıştır ve ileride hoşlanabileceğini düşünmüyordur .

• Tmm..

Erkekler Ne Diyor 7

• ilişkinin geleceginin olmadıgını düşünüyordur

• Nasıl Yanii ?

• Öncekileri Göster
    • Her seviyorum diyene inanırsan oohooo

• Haklısın =D =D Neyse Boş Koy Gitsinn :p

• ERgendir o yuzdendir. bu yuzden kızların cogunluğunun ruh hali ve dengesi bozuk.

• Yaa Pekii Neden Nefret Ettiriyo Bnim Üzülmemi İstemeden Ayrılmamızı İstiyo ?

• Öncekileri Göster
    • evet dengesiz :) haydi sen kendini mutlu etmeye bak.

• Saol =) Mutluyum Bn Zaten =D

• yaa demekki senle ilerisini göremiyor ayrılınca senin üzülmenide istemiyor bu yüzden böyle yapıyor bende böyle yaparım bu durumda artık ailevi olabilir çok neden olabilir ama asıl sebep seninle ilerisini göremiyor olması ya da başka bi kızla diyelim bu yani :S

• Çok Saçma Bna Bunları Söylerken Hep Gülüyo Bazen Şaka Yapıyo Sanıyorumm..

• Öncekileri Göster
    • Önemli değil :D

• =)

• sıkılınca bitince ayrılıklar bşlarr

• amansız bir hastalıgın pençesine düşmüş olabilir

• Yok Yaa Bunları Söylerken Gülüyo Belkide Bni Aldatıyo Nerden Bileyimm..

• Öncekileri Göster
    • Aman Boş Koy Gitsin Gidene Yol Yakışırr...=)

• sevişin gençler sevişin

• bırakmaya gotu yemıyor ve bunu durustce acıklıyamadıgı ıcın alacagını alıp gıtmesı gerektıgı ıcın

• Hım Olabilir..

• Öncekileri Göster
    • bana hak verıyorsan sen yuzundekı tebessumu dusurme hayatta tek o yok ve sen enguzelıne layıksın bosver...

• =) Eyw

• bahanenin ta kendisi bu

• Bncedee..

Kızlar Ne Diyor 3

• kendisi terkedebilecek cesareti bulamıyor. terkeden olmayı yediremiyordur. basit insan modeli . bırak gitsin nereye istiyorsa

• Tmm =D

• baska birini bulmussa..

• Olabilir Ama Ayrılma Bahanesi Olur mu Bilmemm..

• ayy aynı benim dengesiz neymişş beneden nefret et sogu ayrıll üzülme nie çok sıkıyomuşumm olmuyormuş ben bu erkekleri anlayamıyorum ya

• Peki Ayrıldınız mı ? Yani Barışmadınız mı Dha ? :/

• Öncekileri Göster
    • Hımm Yani Seviyo Seni Aslında Oda Bni Seviyo Yani Bunu Söyledi ama Nefret edersen Belki Daha Mutlu Olursun Bni Unutursun Diyo Peki Bunun Ndeni Nee ? ://

• belki kendi okumuyodur işi yokturdur sana daha iyileri layıktır die söylüyodur

Yükleniyor...