Kötü bir olayi unutmak istediginizde nasil unutursunuz, onu aldattim cok pismanim?

Gizli Üye
hayatimda birisi vardi. sevgilim degildi ama cinsel yonden birseyler yasiyorduk ve birlikte gulup egleniyorduk son zamanlarda arkadaslariylada tanistirmisti. sonra ben bir hata yaptim ve baska birisiyle oldum. onu aldatmis sayilmam aslinda sevgilim degildi ama hos bisey degildi kabul ediyorum. onun haberi yoktu. birgun telefonumu karistirmis ve ogrenmis bana da birsey soylememis. uzerinden bir ay gecti bir tartisma arasinda senin soyledigin yalanlar diye bildiklerini anlatti. cok kotu hissettim diger adam benim icin yanlis oldugu icin coktan hayatimdan cikartmistim zaten. simdi oda gitti. arada konusuyoruz ama eskisi gibi degil tabii. o bir adim atmadigi icin sevgili degildik ama birlikte gulup eglenirdik bana yanimda kıkırdamani bile özluyorum derdi. şu an cok ozluyorum. cok pismanim. bana ne olursa olsun hayatimdan cikmayacagini soylerdi. ustelik şu an bir sevgilisi var ama bn onu cok ozluyorum. sevgili ya da dost hayatimdan cikmasini istemiyorum. onu unutmaya calissam bu olay aklimdan cikmiyor cok pismanim. nasil atlaticam ben bunu yardim edin lutfen
xper kazanmak icin burada ahlak dersi vermeye calisan arkadaslar yorum yapmasin lutfen.
Kötü bir olayi unutmak istediginizde nasil unutursunuz, onu aldattim cok pismanim?