Evlenip boşanmış erkekler niçin bakire kız ister?

İki üç kez evlenmiş boşanmış erkekler niçin bakire kız ister?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Pamuk anneleri kendi cinsini aşağılık ve mal olarak görür, oğluna da öyle öğretir.

Erkekler Ne Diyor 27

• Kesinlikle sağlantı. Ek olarak tahminimce, derinlerde bir yerde çocuklara duyulan cinsel ilgi de olabilir. Zihinlerinde kurdukları bir bakire-genç ilişkisi olabilir.

• hep yanlış yazıyorum :) saplantı *

• önemli değil :)

• kendi de hala bakirdir belki

• tabi ya önemli olan ruhun bakir olması de bari :)

• Öncekileri Göster
    • aynen bence de helal olsun ki hala bakire arıyor kendi gibi :D

• ahahah :)

• Yani olayın patalojik ve fantezik tarafını bir kenara bırakırsak...1. Adam o***pulardan çok çekmiş olabilir. Bu sefer bari temiz biriyle evleneyim diyordur.2. Dini olarak hassasiyetleri vardır. 3 kere evleniştir ama zina yapmamıştır. Düşündüğü kız evlenmediyse bakire olmamasını kabul etmiyor olabilir. Bu yüzden bakire olması yönünde talebi vardır...Bunlar aklıma gelen mantıklı bir sebep yok.

• Fantaziyi kenara atma. Olay bence başlı başına fantazi.

• Yani olayın o yönü yoksa diye dedim... Yoksa sapık mı ararsın...

• :D :D

• Problemli biri oldugu belli oluyor 3 defa bosanan erkekte muhakkak bir problem vardircocklugunu arastirmak gerekir ailesinden dolayi boyle zor durumlar olabilir veya takintilidir bakirelik konusuna veya egosunu tatmin ediyordur ama her halukarda da sorunlu bir insan bunu da yaptigi evliklerden bosanarak gostermis bu insanin bosanma suresi evli kalma suresinden daha uzun olmustur muhakak

• abartmışsınız bence

• bizde abarttık ama kekini kabarttık

• müthiş

• tabi ya :)

• belkide o iki üç kadında bulamadıklarını onda bulmak için.

• peki o kadın pardon kız onda bir şey bulmayacak mı yani hakkı yok mu?

• Öncekileri Göster
    • o zaman niye bakire olması şart :) gerçek sevgiyi karşılıklı göstereceklerse

• e gercek sevgi vercek adam kızda bi zahmet bakire olsun :P

• bir daha evlenip boşanmak için olabilir

• :D

• :) ahaha +1

• onu isteyen erkeği bana yolla, hadım ediyim ...vengi ...

• bu da soru mu şimdi bütün formlaryla zevkleri tekrardan yaşamak için..

• Saçmalıktan başka birşey değil bence. :/ Ama var işte böyle insanlar yapıcak birşey yok.

• yobazlıktır başka birşey değil

• Isteyenin bir yuzu kara vermeyenin iki yuzu

• sağğğdeğğteğğ gelsene bi ya :)

• Öncekileri Göster
    • kafana kumanda atmadım abartma

• Sana demedim.sizorfenik :))) canin sagolsun atabilirsin kumanda.kirilabilir.demedi deme

• paketi ilk açan olmak için. bisküvi alırken bile kırmızı kurdeleyi çözüyoruz. hiç bakkalda kırmızı kurdelesi açılmış bisküvi olsa alır mısınız? Kimse almaz.. aynı şekilde bu yüzden insanlar hiç kullanılmamış açılmamış bayan isterler

• benzetmeye bak pes yani.yazık yaa

• Öncekileri Göster
    • sadece suan seninle egleniyorum başka bir şeyim yok :) ama algıda seçicilik bu olsa gerek :) neyse devam et sen :)

• Öncelikle boşanmışa boşanmış, bakir adama da bakire yakışır elbette... Ancak ambalajlı bisküvi meselesine de bu kadar alınmaya gerek yok... Türk örf adetleri hep bu kavramlar üzerinedir, erkek kızı "alır" hatta başlık parası da verir annesine babasına :) sonuçta erkek evleneceği kızı kendisi için en güzel hediye olarak görür bu kızı "mal" olarak gördüğü anlamına gelmez...

• Dondurmasını da başkasıyla paylaşmaz bu adamlar, kenarından köşesinden ısırılmış dondurmayı da kabul etmez, terbiyesizler.

• abaza omasındandır başka açıklaması yok

• Hadi o istiyor. Veren mal var mı?

• vardır babası veriyodur flan.. bak şimdi :)

• :) Yazıklar olsun onun babasına:))

• valla ya :)

• isteyebilir.Ama namus olarak bakarsa bu durumda yanlış ve haksız bi istek olur

• bilmem ama ilk olmak için :)

• kendi ilk değl ama

• Nerden biliyorsun istediklerini ? İçimmi fesat ?

• hayvani içgüdülerini bastıramadıkları için olsa gerek.ya da sapık fantezileri vardır bakire takıntısı falan

• 3-5 kez evelnenlere benım hakkım haram zıkkım olsun :)

• :D sanane

• öyle deme:D ben daha 1 kez bıle evlenmenden :D

• bilmem gerçekten isterlermi? buna hakları varmıdır ki?yoksa isteyenin bir yüzü kara vermeyen zenci deyimindeki düz mantık mı geçerli?

• (bkz: üretim hatası)

• tadi damaginda kalmistir ondan bence

• işi gırgıra vurmak gerekirse zekice bir espiri olmuş 2--3 kere evlenip boşandıktan sonra tekrar bakire araması bencede tadı damağında kalmıştır =)

• tadı mı var yahu

• onu adama sormak lazım =)

• öööh ! o erkeğin mallığı olabilir

• Öyle mi yapıyorlarmış.

• yapanı var hatta annesi de arıyor neden kine?

• Öncekileri Göster
    • Gelenekler ve adetler diyelim.Breysel olarak seni kastetmedim.Kadınların çoğu bu şekilde doğruluğu olmayan ama halk arasında doğru kabul edilen saçma şeyleri desteklemelerinden dolayı dedim.

• evet öyleler kendilerini ezdiriyorlar..sonrada kadın hakları vs vs

• bazıları sadece sıfır otomobil alır. belki buda öyle bişeydir. :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Sapıklıkdır herhalde.. Nasıl fantaziler geçiyorsa aklından

• kendinde olmadığı için

• iki uc kez evlenmis bosanmis birini dul almazki bakire kizlar alsin:(

• anlamadım

• 2,3 kere evlenmis bosanmis cok fazla geldi diyorum. cevremde hic duymadim da 2,3 kere bosanan erkegi

• hadi 1 2 kez olsun nolacak?

• istismarcılık, yüzsüzlük, hatta daha fazlasııı...

• bakire takintisi olabilir onda sizofreni olmustur artik oooveya cocklugunda evliliklerinde yasanan problemleri vardirhic ugrasamam oyleleri ile :(((

• Bir mumdur iki mumdur üç mumdurDört mumdur on dört mumdurBana bir bade doldur :D:D

• evet bu takıntı var malesef. bizimde bir tanıdığımız adam belki 50 yaşında ama geçen sene eşi vefat etti ve 2 ay sonra bakire bi kızla evlendi. yani kadında 40 yaşlarında hiç evlenmemiş ama zaten evlenmek için özellikle bakire aradı. çok saçma.

• ruh hastasıdır...net.

• o onun bencilliği...

• Mallık alameti

• Vampirdir.

• gerizekalidir o sahis, ondan dolayidir.

• +1 hayranım sana :D

• tsk ederim (:

• çok egitimsiz'sin.

• heralde sürekli olarak kan görme fantezisi felan var

• ahaha tuttum bunu :) +1

• :))

• beyin bedava

• Boyut ve cinsel performansla ilgili ciddi problemleri olduğunu düşündürür bana.

Yükleniyor...