İncir reçelindeki gibi aıdsli bi sevgiliniz olduğunu düşünün ne yapardınız?

İncir reçelindeki gibi aıdsli bi sevgiliniz olduğunu düşünün ne yapardınız? Aıdsli olduğunu bilmeden tanıştınız ve sonra deli gibi aşık oldunuz ve günün birinde gerçeği size söyledi bırakıp gider miydiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eger kiz gibiAilesinden felan kapmisa asla birakmazdimer iliski sonrasi aidsli olsaydi uzun uzun dusunurdum. Ama yinede birakmazdim galiba sevgime degen bir insansa yaninda olurdum sabrederdim onu mutlu etmek icin elimden gelen herseyi yapardim.. Canim benim ya Allah gostermesin

Kızlar Ne Diyor 4

• Asla o formata geçmezdi ilişkimiz , arkadaş kalırdım .Yürütülebilecek bir ilişki değil .

• ama senın hıcbırseyden haberın yok daha ve asık olmussun coktan yanı sana sonradan soyluyo aıds oldugunu v sen o ana kadar ona delı gıbı asıksın

• İlk başta böyle bir hastalığı olan kişinin ilişki ihtimali olan kişiye bunu açıklaması gerekir .Sonradan söylenebilecek bir şey değil bu .Aşık olma durumum söz konusu olamaz ama söylediği andan itibaren onu affetmezdim beni bu durumda bıraktığı için ve ayrılırdım .

• gitmezdim

• Tedavi olması için elimden geleni yapardım.

• bırakıp giderim

Erkekler Ne Diyor 3

• bırakıp gitmek alcaklık olur heralde

• Aşk engel tanımaz

• Bırakıp gitmekten daha çok yardımcı olmaya çalışırdım çünkü bu tür hastalıklarda moral ve motivasyon çok önemli.

Yükleniyor...