Tam unuttum derken gelip kafamı karıştırıyor?

Kötü bjr şekilde ayrıldık denilebilir aradan ayrılalı 1 1bucuk ay geçti aradı ne yapıyorsun falan dedi konuştuk baya 15 dk felan düşman değilim dedim bende dedi birgün görüşelim dedi arkadaş olarak dedi bilmem bakarız dedim. Lysye beraber gidelim dedi babamla gitmezsem tamam olur dedim haberdar et dedi işte ama neden böyle yapıyor var mı içinde birşeyler hala sizce neden böyle?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Normal şeyler :) benim birnarkadasim var onun durum da ayni sen gibi. Eski sevgilisi gelir ve sürekli kafasını karışıktırir. Ona hep kizarim. Ya ayrilmisiniz bitmiş. Seninleyken demek ki yapamadığı şeyler vardı ona engel oluyordun ya da çok sıkıyordun... Niye ayrildiniz bilmiyorum ama seven bırakıp gitmez. Kusura bakma ama tatlım gerçeklerle yüzleşmek gerek. Ona aşık olmuş sevmişsin. Araniz da bin yaşanmışlik olmuş zorrr gerçekten zorrr ama herşey devam ediyor o. Kadar ara geçmiş aradan neden diye sordun mu? Cidden kağanı karıştırması na izin mi vereceksin? Uzulmye devam mi edeceksin yoksa mutlu olmak için konuşmayı bırakacak misin? Bence kendin de değil de aklında ki soruları onda bul :)) umarım mutlu olursun. Hic bir kız üzülmeyi halk etmiyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• unutmaya çalışmış ama başarılı olamamış kafası karışık bayağı seni yoklamak için aradı. sen takılma, kendine başka oyalancak şeyler bul

0|0
    0|0
  • Kafasi karisiktir

0|0
    0|0
  • Takmaa geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...