9 aylık sevgilimle ayrıldık ama hala görüşüyoruz ne oluruz?

Gizli Üye
9 aylık bir ilişkim oldu. 1 hafta kadar önce ayrıldık. Sürekli ayrılıp barıştık ve birbirimizi yıprattık özellikle ben onu çok yıprattım. Normalde sürekli kavga edip ayrılırdık ama bu defa adam akıllı konuştuk yorulduğumuzu söyledik ve ayrıldık. İlk bir kaç gün hiç konuşmadık ama sonrasında konuştuk görüştük. Zamana bırakalım dedim üniversitem bitti kendi memleketime döncem bu yüzden bana sana nasıl bekle diyeyim ki şu kapıdan çıkınca ne olacağımız belli değil dedi üstüne gitmedim hayırlısı o zaman dedim. Başka biri yok ve beni hala seviyor farkındayım. Çünkü bugün arkadaşlarla son günümüz diye yemeğe çıktık onlarda mutlu olayım diye eski sevgilimi çağırdılar nöbetini satıp gelmeye çalışacağını söylemiş onlara ve öylede yaptı geldi. Konuşuyor arkadaşız diyor ama içi gidiyor hala. Vedalaşırken tokalaştık elimi sımsıkı tuttu bırakamadı bir süre sonrasında bana mesaj attı. Ayrıldığımızdan beri daha nazik olmaya başladık birbirimize. Her sorunumu dinler para sıkıntım oldu yardım etti. Ama ayrıyız işte sizce ne yapmalıyım? Zamana mı bırakmalıyım yoksa unutmalı mıyım? :(
9 aylık sevgilimle ayrıldık ama hala görüşüyoruz ne oluruz?
14 Cevap