İşten ayrılmak istiyorum, nasıl konuşmalıyım müdürümle?

ayrıldı bittik ama ben burdan çıkmak istiyorum . müdürüme defalarca söylememe rağmen çıkış vermedi çıkarmam seni diyo ama bende burda çalışmaya devam edeemiyorum sürekli görmek çok üzüyo beni . tekrar çıkış vercem bugün ama artık yüzüm yok sürekli çıkış vermeye gidiyorum . ne yapmalıyım sizce nasıl konuşmalıyım müdürümle . :(

Güncellemeler:
konuştum . yine karşı çıktı . asla artık olmaz dedim verdim çıkışımı . ama malesef yıl başına kadar göndermiyo :(((((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• konuşmuşsun zaten. köle değilsin çık git bir daha da gelme.

• versim çıkışımı :((

• korkma hadiii yanında ben varım merak etme :)))

• ya korkuyorum yaaa :))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• yok öyle birşey... yapamaz hakkı yok.

• 1 seneyi geçtikten sonra 1 ay ihbar süresi varmış öyle dedi :(

• çok büyük hata yaptın bece hakkında hayırlısı

• o zaman çok teşekkür edrim :))

• peki sustum inandıgın degerler peşinde koş hedef belirle kendine ve o hedefe emin adımlarla git bende yanında olcam söz

• yapma nolur yaa . başka yerde daha mutlu olcağıma inanıyorum . bu konuda bişey deme nolur :((

• Öncekileri Göster
  • büyük yer ise bölümleriniz ayırsın veya vardiyaysa onda değişiklik yapa bilir yada istifa edip ayrılacaksn müdür seni düşündüğünden değil sana ödeyeceği parayı çalmak maksat

• gitme işe zorla götüremezlerya

• ama bn çıkıyorum . şirketten de hiç bişe istemiyorum . yıllık izinlerim falan da var . istemiyorum sadece çıkarsınlar beni .

• ŞİRKET ÇIKIŞ VERİRSE TAZMİNAT ÖDEMEK ZORUNDA

• Öncekileri Göster
  • gün gelecek yüzünü bile hatırlamayacaksın onun ve bu defa da başına vuracaksın ne diye güzelim işimden ayrıldım diye son pişmanlık çare etmeyecek ne yazıkki.

• Dediğim gibi bunların üstesinden gelebilirsin sadece kendine inan biraz da zaman tanı. belki karşına sevebileceğin birisi çıkar öyle bir durumda eskisini unutmak çok daha kolay olur.

• zaten yaptıkları unutturuyo kendinden . lant olsunn ona mahvetti beni hayatımı geleceğimi .offf

• zor biliyorum ama onu unutmak için başka yollarda deneyebilirsin. Sen ondan uzak olsanda onu unutabilceğin kesin mi ? bence değil. belki gittiğin yerde bu defa acaba ne yapıyordur felan gibisinden için içini yemeye başlar. Bu yüzden güçlü dur kendini işine ver. Gün gelmiş bir bakmışsınki unutmuşsun bile.

• Öncekileri Göster
  • yaşadıgın sıkıntıyı dile getirebilirsin anlayacaktır sanırım

• hayatı anlamlı kılan insanın hayata olan bakış açısıdır eminim hayata olan bakış açını degiştirir isen bi çogu şey degişecektir kendi yaşam sürecine bakman en mantıklısı

• yemin ederim ngöz yaşı kalmadı 6 ay sözlü kaldık 6 ayım da her gün ağlamakla geçti öldüm bittim artık güçlü olmak çok zor artık yapamam . herşeyimi aldı elimden hayal bile kuramıyorum ne acı . allah belasını versin. tövbe tövbe vermesin yine ama allahıbndan bulsun .

• güzel agla çok çok agla akıtacagın her göz yazı seni biraz daha güçlendirecek akıtacagın her bir damla seni daha acımasız yapacak ama o iş yerinden ayrılma demesinler bak işye yapamadı kaçtı yazık kıza acıdım demesinler arkadaş dimdik ayakta desinler neden kaçıyorsun ki

• Öncekileri Göster
  • istifa et direk gitme bir daha.

• tamam yanlış anlaşıldı

• doğru konuş okşamak dö vmek demek

• ne demek bu ya ! bu ne densizlik !

• Öncekileri Göster
  • Saf mısın sen ? Neden çıkıyorsun ki ?

• ya sen saf mıosın ne demek görünce bi yerin mi eksiliyor . yazmak için yazma lütfen

• E görünce ir yerin mi eksiliyor ?

• görmeye tahammül edemiyorum :((

• iyide sen kötübirşey yapmamışsın kiii neden ezik duruyor yada konuşuyorsun, çıkma sebebini açıkça anlar çalışmak istemediğini söyle olsun bitsin, eğer tekrar çıkartmam derse benim kararım bu kusura bakmayın diye ekleyebilirsinde bana göre

• yaa içeri girmeden istifanı yaz, sonra ailenin istemediğini ve kafanda söylüceklerini tasarlıyarak yanına grip konuşabilirsin ;)

• artık öyle yapcak bişey yok acaba istifa kağıdımı yazp mı gitsem .

• dedim ya yeni olduğu için zaten senin bu acın...
      ozaman gidip direkt olarak istifanı verip çıkacaksın madem ailende istemiyor başka seçenek yok..
      ailemde çalışmamı istemiyor kusuruma bakmayın deyip istifanı ver bence ;)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Hçbir sey yapmak zorunda degilsin. Cikisini daha once de vermissin zaten. Bir kere daha verecegim diyorsan, verilisten itibaren 15 gun beklebilirsin ve ben sonrasinda ise artik gitmeyebilirsin.. Ondan sonrasi seni degil onlari ilgilendirir zaten. Sen cikisini vermis olursun sonucta.

• Sorun degil ben de 1 bucuk senedir calisiyordum. Yani kastettigim istifayi verdikten 1 bucuk ay sonra ayrilabildigimdi:) Hakkin da hayirlisi. Is yerin de olmaman psikolojini duzeltebilmen acisindan en dogrusu bence de:)

• evet

• Calismaya baslayali mi?

• Öncekileri Göster
  • Çıkış nedeninin anlat.

• Sende takma o zaman başka seçeneğin yok.

• O istemiyor . çünkü bidaha kimse ona böyle masa başında iş vermez . kendince haklı .

• Peki sözlün ? O gitmek istmiyor mu ?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...