İşten ayrılmak istiyorum, nasıl konuşmalıyım müdürümle?

ayrıldı bittik ama ben burdan çıkmak istiyorum . müdürüme defalarca söylememe rağmen çıkış vermedi çıkarmam seni diyo ama bende burda çalışmaya devam edeemiyorum sürekli görmek çok üzüyo beni . tekrar çıkış vercem bugün ama artık yüzüm yok sürekli çıkış vermeye gidiyorum . ne yapmalıyım sizce nasıl konuşmalıyım müdürümle . :(

Güncellemeler:
konuştum . yine karşı çıktı . asla artık olmaz dedim verdim çıkışımı . ama malesef yıl başına kadar göndermiyo :(((((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• konuşmuşsun zaten. köle değilsin çık git bir daha da gelme.

• işe girmeden çıkış verdikten sonra 15 gün daha çalışcam diye imza atmıştım çıkıp gidemem ki :((

• Öncekileri Göster
    • korkma hadiii yanında ben varım merak etme :)))

• versim çıkışımı :((

Erkekler Ne Diyor 8

• yok öyle birşey... yapamaz hakkı yok.

• 1 seneyi geçtikten sonra 1 ay ihbar süresi varmış öyle dedi :(

• gün gelecek yüzünü bile hatırlamayacaksın onun ve bu defa da başına vuracaksın ne diye güzelim işimden ayrıldım diye son pişmanlık çare etmeyecek ne yazıkki.

• burda geleceğim de var kademe atlayacağım ama sürekli görüyorum onu aynı iş yerindeyiz nasıl unutabilirim ki :(

• Öncekileri Göster
    • zaten yaptıkları unutturuyo kendinden . lant olsunn ona mahvetti beni hayatımı geleceğimi .offf

• Dediğim gibi bunların üstesinden gelebilirsin sadece kendine inan biraz da zaman tanı. belki karşına sevebileceğin birisi çıkar öyle bir durumda eskisini unutmak çok daha kolay olur.

• çok büyük hata yaptın bece hakkında hayırlısı

• ama yapacak bişey yok

• Öncekileri Göster
    • peki sustum inandıgın degerler peşinde koş hedef belirle kendine ve o hedefe emin adımlarla git bende yanında olcam söz

• o zaman çok teşekkür edrim :))

• büyük yer ise bölümleriniz ayırsın veya vardiyaysa onda değişiklik yapa bilir yada istifa edip ayrılacaksn müdür seni düşündüğünden değil sana ödeyeceği parayı çalmak maksat

• neden bn çıkmak istiyorum bana para ödemeyecek ki

• Öncekileri Göster
    • ama bn çıkıyorum . şirketten de hiç bişe istemiyorum . yıllık izinlerim falan da var . istemiyorum sadece çıkarsınlar beni .

• gitme işe zorla götüremezlerya

• yaşadıgın sıkıntıyı dile getirebilirsin anlayacaktır sanırım

• anlamıyo ki . biliyo nedeni ama yok çıkarmam diyo işte :(

• Öncekileri Göster
    • yemin ederim ngöz yaşı kalmadı 6 ay sözlü kaldık 6 ayım da her gün ağlamakla geçti öldüm bittim artık güçlü olmak çok zor artık yapamam . herşeyimi aldı elimden hayal bile kuramıyorum ne acı . allah belasını versin. tövbe tövbe vermesin yine ama allahıbndan bulsun .

• hayatı anlamlı kılan insanın hayata olan bakış açısıdır eminim hayata olan bakış açını degiştirir isen bi çogu şey degişecektir kendi yaşam sürecine bakman en mantıklısı

• istifa et direk gitme bir daha.

• olmaz ki işe ilk girmeden çıkış verdikten sonra 15 gün çalışcam diye imza atmıştım :(

• Öncekileri Göster
    • doğru konuş okşamak dö vmek demek

• tamam yanlış anlaşıldı

• Saf mısın sen ? Neden çıkıyorsun ki ?

• görmeye tahammül edemiyorum :((

• E görünce ir yerin mi eksiliyor ?

• ya sen saf mıosın ne demek görünce bi yerin mi eksiliyor . yazmak için yazma lütfen

• iyide sen kötübirşey yapmamışsın kiii neden ezik duruyor yada konuşuyorsun, çıkma sebebini açıkça anlar çalışmak istemediğini söyle olsun bitsin, eğer tekrar çıkartmam derse benim kararım bu kusura bakmayın diye ekleyebilirsinde bana göre

• ya yanlış bişey değil ama anlamıyo işte beni onun seni görmesini engelliyccem görmeyeceksin onu diyo .çıkarmam seni diyo :((( .

• Öncekileri Göster
    • artık öyle yapcak bişey yok acaba istifa kağıdımı yazp mı gitsem .

• yaa içeri girmeden istifanı yaz, sonra ailenin istemediğini ve kafanda söylüceklerini tasarlıyarak yanına grip konuşabilirsin ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• Çıkış nedeninin anlat.

• canım çok denedim adam çıkarmıyo şimdi bir daha konuşmaya da benim yüüzm yok . ama burda da duramıyorum offf :((

• Öncekileri Göster
    • O istemiyor . çünkü bidaha kimse ona böyle masa başında iş vermez . kendince haklı .

• Sende takma o zaman başka seçeneğin yok.

• Hçbir sey yapmak zorunda degilsin. Cikisini daha once de vermissin zaten. Bir kere daha verecegim diyorsan, verilisten itibaren 15 gun beklebilirsin ve ben sonrasinda ise artik gitmeyebilirsin.. Ondan sonrasi seni degil onlari ilgilendirir zaten. Sen cikisini vermis olursun sonucta.

• doğru söylüyosun 15 gün sonra bi dahada gelmeyim canım valla be bn neden kurallara uymak zorundayım bn yapacağımı yaptım gerisi onların problemi

• Öncekileri Göster
    • evet

• Sorun degil ben de 1 bucuk senedir calisiyordum. Yani kastettigim istifayi verdikten 1 bucuk ay sonra ayrilabildigimdi:) Hakkin da hayirlisi. Is yerin de olmaman psikolojini duzeltebilmen acisindan en dogrusu bence de:)

Yükleniyor...