Eski sevgilim askere gidiyor aklına gelirmiyim orada arar mı beni? ya da aklına gelmem için ne yapmam lazım? Yardımm?

Gizli Üye
Ayrılalı 4.5 ay oldu. Ayrılma nedenimiz benin onu kızdırmam oldu alkol almıştım araba kullandım falan. O aralar eski sevgilsi buna yazmaya başlamış. Bana inat olsa gerek ona geri döndü. Son 2 aydır beni arkadaşlarının adreslerinden takip edip bulunduğum yerlere geliyor. Evimin önüne geliyor. Whatsaap engelimi kaldırdı arkadaşlarımın engellerini kaldırdı. Sürekli önüme çıkmalar falan anlamadım amacını acıkcası ben unutamadım zaten hala deli gibi seviyorum. Kızla pek görüşmüyorlar. Biz evlilik hayalleri planları kurmuştuk ciddiydik ama bitti. Umudumu hiç kaybetmedim bekliyorum. Şimdi askere gidiyor bu gun ben mesaj attım allaha emanet ol kazasız belasoz gitmeyi nasip etsin allah ddm oda allah razı olsn teşekkr ederim hakknı helal et dedi. Helal etmicektim ama helal olsun dedim çok ağlattı cunku kızla cıktığı zaman beni kıyamadım helal ettim. Ben onun beni askerde aramasını istiyorum asker paikolojisiyle arar diyorlar falan ama sizce arar mı? Bu gun ilk defa 4 ay sonra bu şekilde konuştuk.
Eski sevgilim askere gidiyor aklına gelirmiyim orada arar mı beni? ya da aklına gelmem için ne yapmam lazım? Yardımm?