Ayrıldık, facebookta kızları ekliyor. Bir erkek neden böyledir, hepsi mi böyle?

Hülya3535
Merhaba Arkadaşlar,

Neyse eski sevgilimle 1 buçuk sene birlikteydik..

Şimdi 4 aydır ayrıyız..

Kimse yok şu an hayatında onun ara sıra konuşuyoruz..

Ama birlikte falan değiliz. ( Hala seviyorum :( (((( )

Lanet Olsun. Nefret ediyorum herşeyden kendimden. Onu Sevdiğim için. Öyle bir insanı sevdiğim için..

2 haftadır kontağımız yok..

(uzaktan bir ilişkiydi bizimki, yani internetten telden vs vs 2 kez buluştuk ama..)

Neyse şimdi ben merak ettim ve ara sıra arkadaşımın facebookuna girip onun profiline bakıyorum, yani eximin.

( eskiden benim için sildiği kızları, yani onun peşinden koşan basit kızları şimdi tekrar facede profilinde gördüm. resimlerine kızlar ne kadar yorum yapmışlar bi görseniz..)

ne biçim bi iş bu ya...

herşey yalan mı yani..

o basit kızları ekleyip..yorumlar yapıyorlar resimlerine ve tabiki benimkinin de hoşuna mı gidiyor ne anlamadım..

neden erkekler böyle, neden?

ilgili mi arıyorlar ? anlamıyorum ki !

özellikle erkeklerden cevap bekliroum !

şimdi sevgili de değiliz.. hesap bile soramıyorum ondan.

onları niye ekledin diye..zaten bilmiyor profiline baktığımı..

off off... ama canım yanıyor.. nasıl bi insan bu :(((
Ayrıldık, facebookta kızları ekliyor. Bir erkek neden böyledir, hepsi mi böyle?