Neden insan sevgilisinden ayrıldıktan sonra 3 dünya savaşından çıkmış gibi oluyor?

neden insanın yüreği atomlarına ayrılıyor neden insanın yüreğinde depremler oluyor neden zaman doruyor neden sorgulamalar başlıyor neden insanın... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• Gözümüzde o kadar büyütüyoruz ki sevdiğimiz zaman :D bütün dünyamız o oluyor, gidince de dünya yıkılmış gibi oluyor. Aslında kimse bulunmaz değildir, her zaman daha iyisi vardır, fazla takma...komedi filmi izlemeni tavsiye ederim, aklını dağıtmaya çalış.

• ya bak hayatın cilvesıne bizde ayıldık uzn sureliydi evlencektık neys ebu bayramda 3ay oldu ben emsaj attım buna bayram emsajı burda bana karslık verdi beni her yeren silen insan yeni nosuunu verdi telini ben aamdım guru yaptım yazmaıodm birdaha bu giti bana garaz sevgili yaptı şimdi arkasdlarım ara ögren uzatmna artık dşyolar snece neden etl verdi 2gelince ya bitir tamen yada barıs artık dşiyolar brisans ver diyolar enyapims ence ara diye sırar edıyolarskızı sevmedıgınıb ilyiorum

• Öncekileri Göster
    • ya işte lanetolası enbuyuk huyu hep benden bekliyort adım atmamı telini verdi aramdım işte aynıs eyi yapıyo

• alıştırmışsın canım : ) geçmiş olsun ve bence sen onu arıycaksın.