• Sor
  • Bence

Neden insan sevgilisinden ayrıldıktan sonra 3 dünya savaşından çıkmış gibi oluyor?

neden insanın yüreği atomlarına ayrılıyor neden insanın yüreğinde depremler oluyor neden zaman doruyor neden sorgulamalar başlıyor neden insanın yüreğini ızdıraplar sarıyor neden?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Gözümüzde o kadar büyütüyoruz ki sevdiğimiz zaman :D bütün dünyamız o oluyor, gidince de dünya yıkılmış gibi oluyor. Aslında kimse bulunmaz değildir, her zaman daha iyisi vardır, fazla takma...komedi filmi izlemeni tavsiye ederim, aklını dağıtmaya çalış.

• ya bak hayatın cilvesıne bizde ayıldık uzn sureliydi evlencektık neys ebu bayramda 3ay oldu ben emsaj attım buna bayram emsajı burda bana karslık verdi beni her yeren silen insan yeni nosuunu verdi telini ben aamdım guru yaptım yazmaıodm birdaha bu giti bana garaz sevgili yaptı şimdi arkasdlarım ara ögren uzatmna artık dşyolar snece neden etl verdi 2gelince ya bitir tamen yada barıs artık dşiyolar brisans ver diyolar enyapims ence ara diye sırar edıyolarskızı sevmedıgınıb ilyiorum

• Öncekileri Göster
    • ya işte lanetolası enbuyuk huyu hep benden bekliyort adım atmamı telini verdi aramdım işte aynıs eyi yapıyo

• alıştırmışsın canım : ) geçmiş olsun ve bence sen onu arıycaksın.

Kızlar Ne Diyor 2

• yazık lan çocuga.

• eheheheh

• Öncekileri Göster
    • viwien anlaşılmamak için bu gayret niye ki acep

• kız hayır banamı dedin yazık lan cocuga diye: ) bende deidmki bana garez sevgili yapmıs fakat bizde kustuk arkadslarım ısrlala ara dediler arayı uzatma bayramda heryerden enggeliyen insan yeni nosunu verdi ama gurur yaptım aramdım sormadım onu arkadslarımda ısrla ara neolacaks aratık oslun diyolar olay bu areni neypayım sence kafam alah bullah baskı yapıolar ara diye yeter cocuk la sen bayag bekledınız doıyolar ama bende böye yaptıgı iççin aramıom gurur işte sormuyorum bile sevmiyor biliyorum

• sende uzulme ben deyasaıdım odeidklerını hıc aklımda yokken bayrdama 3ay sonra nosunu bile verdi

• anlaşamıyoruz senlen.

• ya bi git sakız yut.

• Aldanma çocuksu mahsun yüzüne
      Mutlaka terkedip gidecek birgün
      Kanma sever gibi göründüğüne
      Seni sevmiyorum diyecek birgün

Sevmek çok güzelşey aldanmak acı
      Ruhunu saracak bır derin sancı
      O durmayan yolcu sen garip hancı
      Hesabı vermeden gidecek bir gün

Uğruna herşeyini adayacaksın
      Aşkını ömrünle bir tutacaksın