O çok sevilen eski sevgili bir gün geri dönerse?

Unutamadığınız ama kalbinizi paramparça ederek sizi terkeden sevgiliniz bir gün geri dönerse tepkiniz ne olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her tercih bir vazgeçiştir. İnsanların en büyük özelliği geçmişlerini her zaman yanlarında götürmeleridir. Yaşadıkları anları yaşanılanları kendi içlerindeki tozlu raflara asla kaldırmazlar. Durum böyle olunca unutmak mümkün olabilir mi? Hepimiz çocukluk dönemi geçirdik. hiç isteyip de alamadığımız bir şeyler olmadı mı? Mutlaka olmuştur. Bir eziklik duygusu bir yer eder beyninde unutamazsın yıllar geçse de. Çok istemişsindir o zamanlarda bir sebepten bir nedenden o gün alamamışsındır. O gün çok istediğin bir şeyi daha sonra alsan ilk günkü heyecanın olur mu? Beyninden silinir mi ilk zaman ki hissettiklerin.Düşünmelisin onu neden unutamadığını sevdiğin için mi yoksa kalbine bıraktığı acı için mi? Aradan geçen zaman bir günde olsa geri geldiğinde aynı heyecanı aynı duyguları tadabilirmisin.. Demek istediğin bende ona bana yaşattıklarını yaşatmalı mıyım? Hayır olmamalı böyle bir şey, senin ondan bir farkın yok mu? Her ne kadar yaşanılmış birşeyler olsada ortada yapılmış bir tercih alınmış bir karar var. Hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı kanısındayım. Kendim için söylemem gerekirse benim hayatımdan çıkıp giden biri bir şekildede olsa asla ne geri gelebilir nede karşıma çıkabilir.. Varsa böyle bir durum sokaktaki bir yabancıdan farkı olmamalı artık..

Erkekler Ne Diyor 10

• giden gitmiştir , yeri çoktan dolmuştur

• hayırdır gardaş tanışıyoz mu :D

• geçmişte kalmış dönsede kalbime bir kum atar devam ederim .

• ex aşkım bana neler ettin bir ömrü bana zehir ettin...

• Halbusem çokta gizli çaldıydım:)

• Geçti istemem gelmeni Yokluğunda buldum seni Bırak vehmimde gölgeni Gelme artık neye yarar diyerek yaralı erkeği oynamazdım elbet dönsün bakarız duruma göre:)

• Çalmadım ya inan tesadüf olmuş:)

• çalmanın gizlisi mi olur bea

• Halbusem çokta gizli çaldıydım:)

• Öncekileri Göster
  • hangi şartlar altında döndüğü çok önemli. gerçekten hatasını anladığı için mi geri dönmüştür yoksa daha iyisini bulamadığı için mi? Hatasını anlayıp geri dönmüşse ve ayrılık sürecinde rencide edici hareketlerde bulunmamışsa "insandır hata yapmaya meyillidir"denilip bir şans daha verilebilir belki eğer gerçekten unutamadığın ve kalbini paramparça etmeyeceğine inanıyorsan.

• "Geç kaldın canım ben evlendim artık" derim.

• Evlilik zaten çok güzeldir :)))
      O tencereye bu kapak yaraşır :)))

• Bu da ona kapak olur...

• Evliliğe özendirici bir cevap.

• çok seviyorsam o anki durumuma göre kabul edebilirim ama yüzde doksan kabul etmem

• Eğer o periyodda yalnızsam onunla beraber olur, sabah bir zarf içinde yeterli miktarda para koyup başucuna bırakıp giderim :)

• :))Haketmiş

• Sevişelim mi diye sorarım.

• :))Şebek

Kızlar Ne Diyor 19

• geri dönerse senindir

• Ne demişler Durduk Yere aRayan Eski SevgiLinin aramasının 2 nedeni vardır ! Ya Acı çekiyordur..Yada Canı çekiyordur.:)))secenek 1. ise hayatımda kimse yoksa bır seyler yenıden hissedebıleceksek olabılır.

• zamanında neden gittiğine bağlı.o zaman taktığım şeyi şimdi takarmıydım kafama bunu düşünürdüm.ve geri dödüyse neyi anlayarak geri döndüğüne bakarım.

• ne kadar sevsemde kabul etmem.bir gün yine aynı şeyi yapabilir.terkedip gitmeden önce düşünecekti.

• yalan olduqunu ve ne kadar hayvan biri olduqunu bile bile kabul ederdim aşk öyle birşey kii...

• unutmasam bile kabul etmem ki döndü kabul etmedim.

• ne gerek var bunlara şimdi derimm:D

• :))

• içim bir burkulur sanırım.Ama giden gitmiştir ve gittiği gün benim için de bitmiştir.Bir kere gittiyse yine gider ve acıyı çeken ben olurum.Bu yüzden aslaaaa.

• Yaşadım ve tepkim hep olumsuz oldu

• beni pişman olduğuna inandırmasını isterim. Önce bayağı uğraştırırım. Sonra kabul ederim ve onun bana yaptığı şeyi ona yaparım. Yani ego tatmin eder bırakırım sap gibi:D

• fikrini neden değiştirdiğini sorarım eğer cevabını beğenirsem devam ama eskisi gibi olacağımı sanmıyorum

• beni terkettiği için dönüp bakmam aşkımdan ölsem bile beni terk ettiğini aklıma getirip asla onunla birdaha olmaz derim..

• evet gurur onemlıdır..

• Gurur her şeyden önemli...

• Eski sevgilime çok aşıktım ancak beni çok üzdü çok zor oldu ama bırakmıştım. geri dönmek istedi ama kabul etmedim. yine etmem.. Şimdi mutlu bi ilişkim var kimsenin bozmasına izin vermem..

• Gölge etme başka ihsan istemem senden denilir...

• Bi neden gittiğine bakarım bi de neden geldiğine sonra karar veririm

• ayrılık nedenine bağlı olarak, tepkim değişebilir. eğer ihanet ettiysem ve terkedildiysem bunu bir lütuf olarak görür ve yeniden bir ilişkiye başlayabilirim. ancak bu da tehlikeli çünkü ilişki ipler onun elinde olarak başlayacak ve hiç bir zaman benim elime geçmeyecek ne isterse yapacak sürekli yüzüme vuracak ohoo.üçüncü bir kişi için, ya da sadece karşımdaki sıkıldığı için beni terkettiyse geriye dönüşü olmaz. hadi oldu diyelim bu defa da ben ipleri elimde tutucam bi zaman sonra da o bu durumdan sıkılacak. kısır döngü :) en iyisi hiç başlamamak. olsaydı ilkinde olurdu zaten.

• öyle biri var henüz geri dönmedi ama geri dönerse onun bana yaptıklarının aynısını yapacagım.Benim yaşadıklarımın aynısını yaşatacağım neler çektiğimi görsün diye ne kadar unutmamış olsam da ondan yaşadıklarımın intikamını alacagım her ne olursa olsun.

• :) aşk acısı dayak yemekten daha ağırdır daha acılıdır daha sancılıdır...dayak yerine bana aşık olması ve acı cekmesi tercihim

• Abla nerdeyse söyle mahalleden arkadaşlarla gidip dövelim.

• Başkalarından değil o acıyı benden çekmesini istiyorum

• Öncekileri Göster
  • Ben sacma bir aciklama dinledim ve baristim..

• Biraz oyle oldu..Ama ayrilmak icin gercekten dise dokunur bir sebebimiz yoktu, sadece ikimizin de ters zamaniydi, acili olmustu lakin...

• Saçma olmasına rağmen sevdiğin için hayır diyemedin yani:((

• allahtan öyle biri yok..

• olsa apar topar peşinden gideceğim kesin.. o yüzden evlenirken 5268712333 kere düşündüm..sadık olacaksan evlen ve gerçekten aşıksann

• :))

Yükleniyor...