O çok sevilen eski sevgili bir gün geri dönerse?

Unutamadığınız ama kalbinizi paramparça ederek sizi terkeden sevgiliniz bir gün geri dönerse tepkiniz ne olur?

En İyi Görüş

• Her tercih bir vazgeçiştir. İnsanların en büyük özelliği geçmişlerini her zaman yanlarında götürmeleridir. Yaşadıkları anları yaşanılanları kendi içlerindeki tozlu raflara asla kaldırmazlar. Durum böyle olunca unutmak mümkün olabilir mi?

Hepimiz çocukluk dönemi geçirdik. hiç isteyip de alamadığımız bir şeyler olmadı mı? Mutlaka olmuştur. Bir eziklik duygusu bir yer eder beyninde unutamazsın yıllar geçse de. Çok istemişsindir o zamanlarda bir sebepten bir nedenden o gün alamamışsındır. O gün çok istediğin bir şeyi daha sonra alsan ilk günkü heyecanın olur mu? Beyninden silinir mi ilk zaman ki hissettiklerin.

Düşünmelisin onu neden unutamadığını sevdiğin için mi yoksa kalbine bıraktığı acı için mi? Aradan geçen zaman bir günde olsa geri geldiğinde aynı heyecanı aynı duyguları tadabilirmisin.. Demek istediğin bende ona bana yaşattıklarını yaşatmalı mıyım? Hayır olmamalı böyle bir şey, senin ondan bir farkın yok mu?

Her ne kadar yaşanılmış birşeyler olsada ortada yapılmış bir tercih alınmış bir karar var. Hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı kanısındayım.

Kendim için söylemem gerekirse benim hayatımdan çıkıp giden biri bir şekildede olsa asla ne geri gelebilir nede karşıma çıkabilir.. Varsa böyle bir durum sokaktaki bir yabancıdan farkı olmamalı artık..