Sevgilimin facebook şifresini nasıl öğrenebilirim?

ona şifresini soramam. ondan gizli bi şekilde bunu öğrenmeliyim bu sayede şüphelerimin doğru olup olmadığını anlarım. şifresini öğrendikten sonrada hiç bişey olmamış gibi hesaptan çıkar duruma göre sevgilimden ayrılırım yada devam ederim. facebook şifresini nasıl öğrenebilirim ? facebook patlamayı falan bilen var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevgilik kavramından çıkardığınız düşüncelere ...O sevgilin değil bebek ! .. o sadece senin egolarını tatmin etmek zorunda kalan klasik bir Türk erkeği.. Sana iyi davranacak, pohpohlayack, para yedirecek ki gece aynı yatağa girin.. Bu durumun o da farkında özünde .. ama o seni sevdiğini zannediyor..Resmen şu an adama üzüldüm yemin ediyorum ..

• artıyı patlattım.Facebook patlatamıyorum henüz

• ... artıladım

Erkekler Ne Diyor 9

• mark'a sorabilirsin.

• kendisine sormayı dene, saklıycak birşeyi yoksa verir :D

• kişilik haklarının ihlaline girerillegal bir davranış sakın yapmasevgilin kafayı bozar dava açarsa hüküm giyersinberaberken aniden mesajlarına bakmak istediğini söylesaklayacak birşeyi yoksa yokuşa sürmeden gösterecektirtabii bu davranış ona da aynı hakkı verir

• sevgiline sor

• oratad bir gerçek sevgi varsa zaten ne sen merak etmelısın nedede o şifreyi gizlemelidir ama kendise zor büyük ihtimal diyecektir sevgıde sen be yoktur malum biz vardır şifrenın aranıza gırmesıne ızın verme bence ;)

• Facebook'a login olduktan hemen sonra termal kamerayla klavyesine bak. ATM'lerde işe yaramış.

• mantıklı ve de korkutucu.

• ya aynı tuslara2 3 defa basmıssa

• Tam üst üste getiremeyeceği için belli olur diye düşünüyorum. Zaten 5-6 karakteri tutturursan anlamlı bir şifre ise devamı gelir.

• Patlatma işini unut gitsin başarabilen varsa benimkinide patlatsın.Öğrenme dersen onuda ancak şifre çalma programlarını sevgilinin bilgisayarına yüklemen gerek eğer kullandığı bilgisayara ulaşamıyorsan fake mail falan atarakta yapabilirsin ama uzmanlık gerektiren iş.

• patlatmak dıye bı sey yok mu yanı

• Çok yüksek güvenlikli bunlar varsa bile çok zor şifresinde harf rakam nokta virgül falan varsa zaten çok çok zor,ben daha ne gördüm patlatabileni,nede duydum.

• Paranoyakmısın takılma bu kadar.

• ... Bunu sana öğretenin burnu yerde sürtsün !

Kızlar Ne Diyor 3

• Facebook çıktı mertlik bozuldu :))

• yok deve!nasıl ya nasıl bır kız arkadassın sen pardonda!hem guvenme hem bısey bulursan ayrıl bulamazsan devam et vay be ıkıyuzluluge bak!o cocukta senı saf gıbı yenıden hayatına alır dımı sende kurnazım dıye ortalarda gezınırsın ne ala memleket sonra sevgılım benden ayrıldı dersınız ama

• ya yuh ya, nasıl bir insansın? sana birisi aynısı yapsa ne hissedersin. herkesin özeli var. şüpheleniyorsan ayrıl. böyle bir hareketi yaptıktan sonra nasıl bir yüzsüzlükle devam edicen ki ilişkiye. hakkaten senin gibilerden kendini korumak lazım.

• bunu kimse bilmeyecekki ondan başka sadece bilgi toplama amaçlı polis te yapıyor bunu onlardamı yüzsüz şimdi.

• bu güvensizliktir güven yoksa ilişki de olmaz
      polisle ne alakası var ki orada bir suç ve insan jhayatı söz konusu ergen tripleri değil

Yükleniyor...