Erkek arkadaşımı hem seviyor hem de sevmiyor gibiyim. Onu gerçekten sevdiğimi nasıl anlarım?

Gizli Üye
1 senedır beraberız.o da cok sıcakkanlı bırı degıl hanı.ama ıkımızdede bı kopamamazlık var.o da gorunus olarak cok ıyı bende oyle.hanı ayrılsak mutlaka ılıskılerımz tekrar olur.ama bı kopamamazlık var.ayrılsak umrmda olmaz ama bı bosluk hıssederm neden boyle:(
Erkek arkadaşımı hem seviyor hem de sevmiyor gibiyim. Onu gerçekten sevdiğimi nasıl anlarım?