Eşime zaten zar zor kız bulmuşsun dedim, evi terk etti?

Gizli Üye
Eşim evlenmeden önce hiç sevgilisi olmamış birisi, sessiz sakin bir adam. Bizi annesi tanıştırdı. Evlendiğinde 27 yaşındaydı.

Geçen gün aramızda bir konuda tartışma çıktı. Ben de kendimi tutamayıp onun yüzüne karşı "zaten benden önce sana kimse bakmamış, kız bulmayı bile becerememişsin, annenin yardımıyla zar zor kız bulmuşsun, zar zor bulduğun kızı elinden kaçırma bari, yenisini hayatta bulamazsın" türü sözler söyledim.

Sonra adam evi terk etti. O günden beri ne arıyor ne soruyor. Aramalarıma ve mesajlarıma cevap vermiyor.

Sizce aramızın tekrar düzelmesi mümkün mü, eskisi gibi olabilir miyiz? Eskisi gibi olmamız için ne yapmam lazım? Bu sözlerle adamı gerçekten aşağılamış mı oldum?
Eşime zaten zar zor kız bulmuşsun dedim, evi terk etti?