Kaybettiğiniz sevgilinizin kıymetini daha çok ne zaman anladınız?

Gizli Üye
tabi bazen sevindgimiz de olmuştur kurtulduk diye ama benim sorum kaybettikten sonra degerini anlayanlara..İnsanın ayrıldığı kişinin değerini anlaması için illa bir başkasıyla olması mı gerekir? yani daha doğrusu aradan ne kadar zaman geçerse geçsin yeni bir ilişkiye başlayıp yapamayıp eskiyi mi özler?
Kaybettiğiniz sevgilinizin kıymetini daha çok ne zaman anladınız?