Ona mesaj atmamam gerek bir süre nasıl dizginlerim kendimi?

sevgilimle aram açık bi süre ona mesaj atmadan durmam gerek onun beni özlemesini benden bi haber kalmasını sağlamam gerek bu şekilde görüşlerim oluştu ama nasıl duracam bunu bilmiyorum nasıl olacak bu iş fikri olan varmı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendini oyalayacak bişeyler bul, meşkul olursa aklın ve sen düşünmezsin belki. mesaj kutusunu temizle ve telefonunu kontrol etme devamlı. evdeyken koy bi yere kalsın öyle başka odaya git oyalan vs.

• daha faydalı bı yontem varmı

• sen kendine hakim olamazsan yöntemlerin hepsi tırt gelir kardeşş
      en iyisi hatalıysa burnu sürtmesi gerekiyorsa ağırdan sat kendini azıcık aramıyorum lan atmıyorum mesaj da diye rest çek kendi kendine ve kararlı ol

Kızlar Ne Diyor 6

• Kendini birşeylere yönlendir meşgul ol telefonu eve bırak git uzak bir yere gezmeye mesela

• atma bakalım sonu ne olur,üzülme sonra

• benle konuş unutursun birkacgün onu :D ?

• olur nasıl olacak o ıs :))

• bana at ona atcağın mesajları

• tamam ver numaranı...hey allahım ya:)

• not al 9000 9000 90000 ödemeli arama

• espırııı

• Telefonunu yok et bir süre kapat bir arkadaşına ver 1 hafta sonra al :D

• bı haftadan uzun olabılır bu zaman dılımı ayrıca aılem nasıl ulasacak kı bana :)

• o zaman onun numarasını başka bi arkadaşına aktar oda açmasın onun aradığını görünce

• numarasını ezbere bilmiyorsan sil. hattını birine ver 1 haftalığına ya da otur film izle bişeylerle oyalan face twit kullanıyorsan kapat.

Erkekler Ne Diyor 2

• fashion tv deki güzel mankenleri izle. sevgilinden bir süre de olsa soğumana yardımı olur.

• her atmak istediğinde neden atmak istemiyodun onu aklına getir atmazsın ama b...çıkarma toparlayamazsın:)

Yükleniyor...