Ayrılan çiftler nasıl olmalıdır

Ayrılalı 1 ay falan oldu barışmayacağız hiçbrşekilde ikimizde biliyoruz bunu ama konuşuyorum ayrıldğimzdan beri normalçe bazen canım,hayatım faln diyoruz. aynı okuldayız p.tesi gdeceğim ilk. az önce dedi ki p.tesinden önce seni göreym en kötü bi parkta bile olur dedi sonra okulda nasıl olacağımız konusu açıldı selamlasıcakmışz sadece bide arada az konuşurmuşuz.ne bu yani özledim seviyorum diyor okulda az konuşalım ama diyor.bi çift ayrılsa okulda sonra sürekli konuşsalar okulda sen ne düşünürsün onlar hakkında ne kadar basit insanlar demezmişin diyor. dışrda görüşelm dedi olur ddim snra tamam biz buluşmylm ya ddi bakalm durma ddim snrada tavrlarna bak inanmyrm sna dedi ne yapayım.görüşsem bi türlü görüşmesem bi türlü.istiyorum görüşmeyi ama doğrusu nedir mantıklı olan nedir :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aynı okuldan başka kız bulmuş olasılıgı yüksek..senide kaybetmek istemiyordur gel gitli ilişkiler acı verir net olmasını söyle olmuyorsa görüşme altından kesin bişey çıkacak

Erkekler Ne Diyor 5

• sizde ciddi sağlık sorunları var ruhsal olarak bence

• ayrılan çiftler birdaha bir araya gelmemek üzere ayrı kalmalıdırlar

• sana inanmıyorum

• nasıl ayrıldıklarına bağlı bu arkadaşta kalabilirler tabi bu benim için ynlışbir seş ama şimdikiler öyle kavğalı ayrılmaşsanız o zaman bir birinizle hiç görüşmezsiniz bile cocuk var ise mecbur görüşülür bu iki taraf içinde yapacak bir sey yok başka:)

• siz evcilik oynuyorsunuz.sizin yaptığınıza 4 yaşındaki çocuk bile inanmaz siz kendi kendinizi kandırıyorsunuz ve hala birbirinizi seviyorsunuz.

Kızlar Ne Diyor 4

• okulda ki kıza ayıp olur sonra okulda uzak dur tabii. :)

• ayrıldıysanız neden hala canım hayatım diyorsun? salak mısın? basit kız durumuna düşüyorsun böylece, seni yedekte tutuyor.

• Birbirlerini görünce nanik yapsınlar.

• Bunu de, acıtasyona bağla.

Bazı günler hiç aklıma gelmiyorsun, işte o günler iyiyim..

Bu gün o günlerden biri değil..

Yükleniyor...