Ayrıldıktan sonra çok değişti. Neden böyle davranıyor?

Gizli Üye
23 yaşındayım. ilk kez bir erkek arkadaşım oldu. ailem koyu milliyetçidir. erkek arkadaşım hem kürt hem aleviydi. karakter olarak çok sağlam ve efendiydi. başta olmaz dememe rağmen iyi niyetini kıramadım ve ayrılmak zorunda kalırsak üzülmenden korkuyorum dedim. senin için çekeceğim acı bile benim için değerlidir, yaşanılasıdır dedi. 6 ay bir ilişkimiz oldu. bir kez bile kavga etmedik. artık babama anlatmam gerekiyordu. babamın tepkisi çok büyük oldu. hem annem hem babam hasta ve zaten ablamı kaybettiler tek kızlarıyım ben. çok üzüldüklerinde ciddi sıkıntı çıkabilirdi, ayrılmak zorunda kaldım. o da annenin babanın vebalini alamam haklısın dedi ve ayrıldık. şimdi o ilişkimizde bile fazla gülmeyen efendi adam gitti, arkadaşlarının yanında ben önünden geçerken kahkahalar atan, umursamaz bir adam geldi. beni sevdiğini biliyorum da. uyurken her hareket ettiğimde bilinçsizce meleğim diye ensemi öperdi. ve onu hayal edemeyeceği kadar tatmin ettiğimi söylerdi ama hiç ileri gitmedik, o hiç daha fazlasını istemedi. şimdi neden şerefsiz gibi davranıyor. kendimi paçavra gibi hissediyorum bişey yapmadığımız halde..
Ayrıldıktan sonra çok değişti. Neden böyle davranıyor?
12 Cevap