• Sor
  • Bence

Eski sevgilimin beni hala sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim?

Bi kaç yıl beraberdik 1buçuk ay önce ayrıldık. 3 haftadır bşkasıyla çıkıyo ama her gün bana mesaj atıyo. facede saatlerce konuşuyoruz. bi de kapak... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Bir daha birlikte olmayacaksan seni sevip sevmediğinin de bir önemi yok.Bu merak nie..

• sevmediğini anladığım an hayatımdan tamamen sktrolmasını istiyorum çnkü

• onun kişiliğini baraberken deıl ayrıldıktan sonra anlaman lazım değilmi sadece...:) bi bayanla cıkması sence normalmı gelıyor sana..? senı sevdıgını dusunuyorsun bırde :) saçmalama lütfen..:) neyın sevmesınden bahsedıyorsun sen..? senı sevıcek senle mesajlasıcak ama bırıyle cıkıcak bu bana yapılsaydı şayet aklını karıştırmak gıbı olmasın ne kadar sevsemde sırf ŞU HAREKETİ İÇİN S... ÇEKERDİM..:)sen yapsan aynı seyı acaba ne soyler ne dusunurdu..:) :)

• biriyle çıkarken halen sana mesaj atıp konuşuyorsa yarın seninle beraberken de bir başkası ile aynen seninle yaptığı gibi yapacaktır Sen bu durumdan rahatsız olmaz mısın?

Görüşün nedir?

Görüşünü paylaş...

0/2000

Erkekler Ne Diyor 5

• bırak sevıyosa kendı soylesın bu yuzden kaybettın zaten cocugu

• sewgili barbunya tanesi erke arkadaşın klasik ayrılık deprosyonuna girmiş çünkü sen onunla ilgilenmiş ve mutlu etmişsin ama merak etme 1 aya kadar elini ayagını çeker..:)

• Şuan burada bunu soruyor olmayıp onunla konuşuyor olsaydın evet seviyordu.

• hahah :d mesajına cevap vermiyorum :D belki ben sevmiyorumdur

• sorsana ona

Kızlar Ne Diyor 3

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...