Eski sevgili nasıl ikna olur?

eski sevgili nasıl ikna olur

ayrıntılar kazayla kırdım ama çok kırdım 1.5 sene geçmesine rağmen o kadar özür diledim kabul etmiyor bişiy tavsiye edicek varsa yazsın gerçekten çok kötü durumdayım arkadaşlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Neden ve nasıl kırdığın da önemli onu bir anlatsana

• yaratıcılığınıza hastayım ya :D

• mesela.. git insanlara onu sevdiğini söylettir video çek bir araya getir ve ona izlettir ya da arkadaşlarıyla anlaş onu bir kafeye getirsinler orda izlettir herkesin önünde çünkü ne kadar insan olursa etrafta o kadar azalır reddetme ihtimali

• ? mesela senin için ne olabilir örnek

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• sebep söyle ona göre yardım edelim

• da neyse ya olan olmuş o işin davası olmaz ya o misali önümüzdeki kişilere bakıcaz üni başladı zaten ortam yaptıktan sonra olur heralde bişiyler

• vardır birşey zannetmem bu sebep olmaz belkide bahane ediyor ayrılmak için

• valla bilemiyorum düşündüm nerde yanlış yaptım diye ama yok tek kötü dediğim buydu ama şöyle bişiy biraz kaldırdım galiba anladın seni seviyorum misali faln filan

• Öncekileri Göster
  • çok geçmiş üzerinden unutmaya çalış

• Buda gelir buda geçer ağlama

• Sana başka gacı mı yok!

• eh işte sorun orda kime baksam sanki onu görüyorum :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardes aynı durumdayız bende çok kırdım tam 2 yıl geçti naptım nettimse olmadı olmuyor vazgeçtim mi peki.. hayır ama genelde dönmüyorlar .s üzmek istemezdim.. ama doğruları konuşmak lazım

Yükleniyor...