• Sor
  • Bence

Eski sevgili nasıl ikna olur?

eski sevgili nasıl ikna olur ayrıntılar kazayla kırdım ama çok kırdım 1.5 sene geçmesine rağmen o kadar özür diledim kabul etmiyor bişiy tavsiye edicek varsa yazsın gerçekten çok kötü durumdayım arkadaşlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Neden ve nasıl kırdığın da önemli onu bir anlatsana

• kişiden kişiye değişir ama ben taş kalplisin dedim tamam salakça bişiy bunu kabul ediyorum ama ne yapmam gerekir ne olursa olsun soleyin siz

• Öncekileri Göster
    • mesela.. git insanlara onu sevdiğini söylettir video çek bir araya getir ve ona izlettir ya da arkadaşlarıyla anlaş onu bir kafeye getirsinler orda izlettir herkesin önünde çünkü ne kadar insan olursa etrafta o kadar azalır reddetme ihtimali

• yaratıcılığınıza hastayım ya :D

Kızlar Ne Diyor 5

• çok geçmiş üzerinden unutmaya çalış

• sebep söyle ona göre yardım edelim

• kişiden kişiye değişir ama ben taş kalplisin dedim tamam salakça bişiy bunu kabul ediyorum ama ne yapmam gerekir ne olursa olsun soleyin siz

• Öncekileri Göster
    • vardır birşey zannetmem bu sebep olmaz belkide bahane ediyor ayrılmak için

• da neyse ya olan olmuş o işin davası olmaz ya o misali önümüzdeki kişilere bakıcaz üni başladı zaten ortam yaptıktan sonra olur heralde bişiyler

• Buda gelir buda geçer ağlama

• Sana başka gacı mı yok!

• eh işte sorun orda kime baksam sanki onu görüyorum :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardes aynı durumdayız bende çok kırdım tam 2 yıl geçti naptım nettimse olmadı olmuyor vazgeçtim mi peki.. hayır ama genelde dönmüyorlar .s üzmek istemezdim.. ama doğruları konuşmak lazım

Yükleniyor...