Bacaklarım uzun mu kısa mı nasıl anlayabilirim?

bakarak demeyin, bana göre orta ama başkalarına göre nedir merak ediyorum. başka ünlülerle kıyas yapacam, ama onlar sürekli topuklu giyindiği için daha uzun gözüküyor.ayrıca resim çekerken kamera efektleri vs uzun gösterebilirmi o ünlülerinkini?ölçüler varmı anlamak için bacağın uzun veya kısa olmasını? size göre hangi ölçü kısadır, veya hangi ölçü uzundur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Normal boy ölçünün yarısından 10 cm uzunsa bacak boyun güzel kabul ediliyor. Altın orana göre tabii ki! Örn boy 1.70:2=85+10=95 cm bacak boyu bu boyda bir bayan için güzel kabul ediliyor...

• tesekurler

Erkekler Ne Diyor 7

• makineyi aşağıdan tutup çekersen baackların uzun gözükür...belinden üstünü ölç belinden altını ölç eğer belinin üst kısmından 15 cm daha uzunsa oh ne ala manken bacaklsıın buna göre orantıla yani

• benim incelemem bakmam lazm

• hayırdır bu kızlar bacaklara takmıs biri kalınlıgıneden biri inceliğinden biri kısa der biri uzun der ne yapcanız looo :D(gaziantep sivesi) bırak gitt yawww

• ne yapalim erkek arkadasima yaranmaya calisiyorum, oda antepli bey efendi uzun bacak seviyormus

• Öncekileri Göster
    • gercekmi

• tabe be tecrübe konusuyo inanmassan inanma

• sen gel ben bakarım :D

• kaç cm olduğunu yazsaydın en azından .nasıl bileceğiz

• bakmamı istemiyorsan, elleyerek söyleyebilirim, uzun mu kısa mı diye.

• boy / bacak boyu kaç tam olarak

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...