Bunu günahı nedir ümit verip yarı yolda bıraktı?

barbar42
merhaba arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum benim tam 9 senelik bir ilişkim vardı çok güzel gidiyordu 17 yaşında başlamıştı ama 18 yaşında ailesi kız arkadaşımı 35 yaşında bir adamla zorla evlendirdi aradan 5 sene geçti tekrar bir araya geldik kavuştuğumuz için çok mutluyduk evlenmek istiyorduk çok seviyorduk birbirimizi ama bu seferde maddi durumum yüzünden sıkıntıdaydık evlenemiyorduk herşey yolunda giderken ağustos gibi kız arkadaşım sinirleri bozulmaya başlamıştı ve çok sinirliydi hep tartışıyorduk işe girmişti daha beter oldu bide bir erkek kardeşi vardıki sormayın hani tam fiyasko hep kıza zulmediyorlardı herneyse biz ekim gibi aileler görüşmeye gittik tabi tanıyorduk birbirimizi ama gel görki sinir stres birbirimizi kırmalarımız bu kadar çok sevgimizi yıprattı senden ölsemde vazgeçmem diyen seni asla bırakmam diyen kız arkadaşım kavgalarımızdan dolayı 11 aralıkta bitti dedi tabi yılbaşıda doğum günümdü o gün annem mesaj attı ve anneme evet bitti dedi ve benim sesimi duyarsa dayanamıyacağını söylemiş herneyse gece annemi kıramayıp 12 de aradı ve seni asla bırakmıycam seni çok seviyorum dedi asla bırakmıycam beni en çok hakkeden sensin dedi herneyse çok güzel geçmiştiki 8 ocakta ablama mesaj çekip bitti demiş benide arsın demiş bende aradım küfürler ağırlaflar sevmiyorum senden nefret ediyorum demeler neyse bir kaç gün sonra tekrar arayıp annem konuştu ben ona bir şans daha verdim dedi çok sevindim ama o sırada işsizim ablamla msjlaşmışlar o araa ablama bana ettiği laflardan pişam olduğunu söylemiş ben çok sevindim tekrar mesaj attım ve 29 ocaktı ablama bu seferde kafamda bitirdim saygı yoksa sevgide yok demiş ben yine aradım yine bana bağırdı ve hayatımda başkası var dedi inanmadım çünkü böyle sinirliyken sinirden demiştir benim canımı yakmak için çünkü kavga ederken bende çok kırdım onu bende sen böyle şerefsizlik yapmassın dedim başkasını sevmek şerefszlşkmi dedi bende evet dedim ve 5 gün evel öğrendimki 10gün evel tanıdığı biriyle evlenmiş bana umut verdi bide
Bunu günahı nedir ümit verip yarı yolda bıraktı?
4 Cevap