Sevgilinize nasıl hitap edersiniz?

Evli olanlara sormuyorum çünkü "o" henüz kocam değil:)) Bu yüzden sevgililer çiftler sorum size partnerinize nasıl hitap ediyorsunuz?..:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Annem bunca yıla ragmen babama bıtanem dıyortam zıt ınsanlar olmalarına ragmen ..ben ıcımden ne gelırse onu söyluyorum...ama en guzel sözcuk herzman '' Sevgili '' bunu sevıyorum ama şımarmasın dıye fazla söylemıyorum :)) Kutsal kelıme benım ıcın

• Merci şekerım :))

• Öncekileri Göster
    • Kuşumm sen olmasan :))))))))))))))

• Dostlar bugunler icindir :))

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben "masal" diye hitap ederdim. Çünkü onunla birlikteyken her şey normalde olmayacak kadar muhteşemdi.

• waww çok romantik:))

• Öncekileri Göster
    • Güzel iltifat "puppe" eksik olma. :))

• Ya bak şimdi hatırladım. Lisedeki kız arkadaşıma "hüzünkovan kuşum" derdim Bir şarkıdan esinlenerek. Çok hoşuna giderdi. :))

• Gel balım git balım :)

• geniş bi hitap yelpazem vardı :D

• Hiç bir kadına aynı şekilde hitap etmedim. Kesinlikle ona özel bir şey bulunur.

• Hatunum diye hitap ederdim :((

• armutum ve genelde gülüm :)

• armut?...

• Öncekileri Göster
    • Armut genelde hakaret için kullanılır, ilginç bi hitapmış :)

• bana hiç bi zaman hakaret olarak kullanılmadı kullanmadım da..

• deli, manyak, cadı...

• zambagım..beyaz tenlide

• Bistürim- Neşterim.Ama sevgilim demek çok hoş.

• Bitanemmmm bebeğmmmmm aşkmmmmmm bunları birde uzatarak söyleyince ayrı bi tadı oluyo :)

• Her ilişkimde karşımdaki insanlara özel sıfatlar bulurum ister istemez. Bazılarının anlamı bile olmaz. Ama genelde ismiyle hitap ediyorum.

• aşkım, aşkısı, canım, hayatım, gül yüzlüm, bi tanem, dadım

• hayatım sevgilim meleğim dünyam kadınım

• ismiyle.adıyla. kibarca

• ben herşeyim diyordum herşeyimi aldı hakikaten herşeyimmiş...iyi yada kötü

• Hayatımın anlamı,Barbi bebeğim,Bebek yüzlüm,Güzel prensesim,tatlı meleğim..

• bıldırcın yumurtası ..

• ismiyle seslenirim , en cok diyebildigim de hayatim . askim bocegim diyemem

• lan :D

• lan jale mesela :)
      şaka bir yana aşkım, bitanem , hayatım bilinen kullanılamlar .kızın birisi pompişim diyodu iyyy o ne ya köpek sever gibi :D

• Öncekileri Göster
    • Lan da denır bır sevgılıye ne var kı onemlı olan söyleme tarzı o kadar kuralcı olmamak gerek.. ben bazen derım lan aşkımm :D:D

• :D haklısın

• ben sürekli aynı şeyleri söylememeye çalışırım.çünkü kelimelerin kullandıkça değerinin azaldığını sıradanlaştığını düşünüyorum.aşkım canım bitanem bebeğim vsvs.biz genelde birbrmze değişik sözler de bulabilyrz bunlar daha ideal oluyor

• evet kesinlikle. yeni bi hitabı ilk duyuşumda çok heycanlanıyorumaradan uzun zaman geçtikten sonra tekrar duymak da oyle. ama surekli duymak sıradan gibi oluyor

• Yumurtam derim.Benim hatun kısa boylu alttan geniş üstten ince ve yuvarlak hatlara sahip olduğu için en uygunu bunu buldum

• :)aman dikkat et çatlatma yumurtayı:)

• :D:DD:D ahah süper hakkatten :D

• Çatladı bile :)

Kızlar Ne Diyor 21

• oğluşum derim bn :)

• oğluşum mu ilginçmiş:))

• eksi nedense artık :D

• hayatım ve aşkım kelimelerini kullanıyorum bana umudum, özlemim, herşeyim, hayatımın anlamı ... ya o çok romantik zaten bi şiirler yazıyo bi mesajlar atıyo ona ne desem benimki sönük kalıyo ..

• ben de aynı duruma çok kez düşüyorum bu yüzden yeni hitap türleri bulup stoklamak istiyorum altta kalmamak için:))

• valla ben seviyorum onu oda bunu biliyo aşkım hayatım başkada bişi diyemiyorum ruhum da yok demekki onun yapısı o benim yapım bu çok değişik anlamlı bişey bulsam iyi olur ama bulmıyorum öyle idare etcek artık yapcak bişi yok :)

• aşkım hayatımbirtanemkuzumzuzumminiğimbörtü böceğim bebişiimmmminişiiimm...tren gelir hoş gelirrrrr ley leyyy limi limiiööf sıkıldım

• Hayatımın anlamı,ömrüm,yüreğimin diğer yarısı,herşeyim,delim diğer klasikleri saymıyorum aşkm canm bebeğim birtanem falan

• hayat derim

• hayatım sewgilim aşkım canım canımıniçi tatlım bitanem bitanesi kocacım balım :))aklıma gelenler bunlar

• ben de bunları kullanıyorum özellikle de balımm demek çok hoşuma gidiyo:)) farklı bişeyler arıyorum artık:))

• paşam derim oda bana sultanım der.bazen iyice suyunu çıkartıp aşkuşum balım bebişim dediğimizde oluyor sonra kendimizden tiksinip ağır takılıyoruz :)biraz bu hep böyle devam ediyor :)

• salak aptal seni seviyorum sevgilim :D

• aşkitorellammmm aşk böceğimerkeğimm <3 :D

• profiterol sevginiz var sanırım:) birde nutella:)ikisini karıştırıp aşkitorella yapmışsınız:)

• evet bıraz oyle oldu :P :D

• Biz normalde aşkım bitanem gibi laflar kullanmayız bunları tartışırken kullanıyoruz bak aşkım o öyle değil böyle olucak,hayatım sana kaç kere söyledim şunu giyme diye,yani aşkım,hayatım gibi sözler varsa biz tartışıyoruz demektir,normalde kullanmayız isimlerimizin sonuna mmmm getirerek konuşuyoruz yada nişanlım nasılsın nişanlım nerdesin gibi,sözlüykende sözlüm diye hitap ederdik bunlarda kavgada söylenmiyor:)birbirimize hayvan isimleriyle hitap etmeyiz hiç.

• Kuzum,prensim,yakısıklım,sevgilim,askıtom,hayatım,herseyım,melegim,sapsalım:)

• askitom nedir yaa :D ama digerleri guzelmis :)

• ha bide bazen evli olmasakta kocacım ve erkeğim diyorum hosuna gidiyo

• Eğer kabaca bisey yaptıysa ayıcık ya da öküzcük derim.Aşkısı,sevgilisi,bitanesi de derim :D

• niye? evlilerin hepsi kocacım mı diyor sanıyorsun? :))))

• yok sadece kocacım demiyolardır eminim:) pekala sorayım o zaman evliler ne diyodur?..:)

• Öncekileri Göster
    • babası güzelmiş..

• :))))

• danacık

• danacık mı :) ilginçmiş =)

• Öncekileri Göster
    • hayvansal tabirleri çok kullanmıyorum ama arada bi şirinlik olsun diye sıpamm diyorum:))

• =) güzelmiş. değişik bi hitap şekli :)

• holıganım yavrumbıtanem canımgenelde bunları kullanırdım ama holıganım yada yavrumu cok kullanıyordum

• Eski sevgilime bibim derdim.

• bibi derken:)) eski Türkçe'de ki karşılığı hala sen ne amaçla söylüyodun?...

• Öncekileri Göster
    • güzelmiş :) bibim.. cidden güzel ya :D

• Sagol den eme :-D

• bana selin dese ben de ona ismini söyleyince tartışıyoduk..yine ne oldu yine ne tribi.. niye ismimi söylüyosun falan :))) özledim onu :( off

• parisssss annemmmmmmm:)

• böceğimmmm'ppp :))

• :):):)

• Tosonum, nefesim, adamım, herbişeyim, kocam, sevdiğim, yarim, bal peteğim, van damme ım, eşek, köpek, sıpa.. :)

• çok geniş bi yelpaze :D

• İsmiyle. Hitap edilir yani : )

• Ben hayatta ismini diyemezdim.. yabancı gibi oluyo :D

• ayı öküz hayvan gibin

• Muhahahahaha :D

• Öncekileri Göster
    • MAL ı görsen öyle demezsin dış görünüz açısından tam bir ayıya benziyor

• bu hitaptan çok mutlu oluyo ozaman heheheh

• adını derım

Yükleniyor...