Annem ve babam boşanıyor me yapmalıyım?

Gizli Üye
Merhaba benim annem ve babam boşanıyorlar galiba. Çok kötü durumdayım
Annem 3 senedir babamı aldatıyor fakat babam ben zor durumdayım diye bir şey yapamıyor. Hatta öldürmeyi bile düşündü ama o hapse girecek annem de ölmüş olacak ve ben yurda gidecektim. ayrılsalar mahkeme beni anneme verir diye ayrılamıyor. Annemin ise hayatında şerefsiz bir adam var ve anneme yapması gerekenleri söyleyip anneme yaptırıyor ve babam dayanamayacak duruma geldi. Ve sürekli bana patlıyor ve çok kötü hissediyorum. babamın kötü birşey yapmasından korkuyorum. Annem ve babamın ayrılmasına dayanamam gibi geliyor. Bu hiç basit birşey değil yaşayan bilir. Lütfen dalgaya almayın ve yardım edin. Ne yapmalıyım?
Annem ve babam boşanıyor me yapmalıyım?